Ciekawe

Są to posągi ludzi wchodzących pod ziemię a z drugiej strony ulicy wychodzących na powierzchnię... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Joanna Ł
Libiąż, Polska
Niesamowite rzeźby

Wędrując po mieście natknęliśmy sie na niezwykłe rzeźby przedstawiające dwie grupy ludzi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
lubiepodkarpacie

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Bardzo mi się podoba. Pomnik bardziej kojarzy mi się z powstaniem warszawskim i ludźmi ukrywającymi się w kanałach. Pomnik składa się z dwóch części po dwóch stronach ulicy. Bardzo ciekawa wizja autora. Polecam.

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Czegoś takiego nie widziałem nigdy wcześniej. Pomnik składa się z kilkunastu rzeźb, umieszczonych po dwóch stronach ulicy. Warto zatrzymać się chwilę przy tych postaciach i zastanowić nad codziennym pędem.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Warto zobaczyć to miejsce nie tak daleko od Rynku i większych atrakcji. To było pierwsze co we Wrocławiu zobaczyłam, jeszcze przed sławetnymi krasnalami.

Najbardziej lubie starszą panią w chustce na głowie z butelką mleka w reku. Kazda z figur jest inna i w każdej znajdziecie inną historię.

Dziękujemy, edit8505
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomnik Anonimowego przechodnia to niesamowita „atrakcja”. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem i wywarł na mnie ogromne wrażenie. Polecam to zobaczyć na własne oczy robi wrażenie. Ja polecam.

Dziękujemy, 996konradk
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

mnie osobiście bardzo przypadł do gustu ten pomysł.Może faktycznie w godzinach szczytu trochę przeszkadza, ale coś niebanalnego.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Adam G