“Niemile miejsce”
Czary Mary Restauracja — recenzja

Czary Mary Restauracja
Nr 197 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 3 września 2019

Ogróde zamknięty, nie wiadomo dlaczego, wygonili nas z małym pieskiem, i ogródka nie chcieli otworzyć. Miejsce niepezyjazne. Fuj fuj, nie polecam!!!!

Dziękujemy, Małgorzata W

Zrecenzowano 17 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Menu wydawało się atrakcyjne wręcz napawało optymizmem, jednak w momencie kiedy otrzymaliśmy porcje byliśmy bardzo skonsternowani. Porcje były mniej więcej dla przedszkolaka, a w smaku były nie wiele lepsze niż dania podawane w przedszkolach. No dobrze, może przesadziłem, w przedszkolu były lepsze. Po naszym zamówieniu obiedniego posiłku zrezygnowaliśmy z kolacji na rzecz tajskiego jedzenia na dowóz. NIE POLECAM

Dziękujemy, kukers123
Zrecenzowano 8 listopada 2018

Hotelowa restauracja, ale ze swoim charakterem. Karta niezbyt długa, ale nie taka sztampowa. Polędwica wołowa - pyszna, usmażona tak, jak chciałem. Przydałaby się jeszcze jakaś inna zupa. Ale generalnie ok.

Dziękujemy, 454andrzejc
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje jadąc po Wrocławiu i przeglądając hotelowe restauracje ( zazwyczaj jest mniej ludzi w porze obidowej )
Menu zachęcało potrawami z grzybami. Po dotarciu na miejsce okazało się , ze MENU jest zupełnie inne , po zapytaniu Pani Kelnerki stwierdziła , ze zmieniło się , a w internecie jest nieaktualne - no nic zdarza się , jednym z dań była TARTA , zamówiliśmy ją , otrzymaliśmy Anchois w niej , gdzie nie było o tym wspomniane , kompletnie !!!
Przyszła Pani Kelnerka i stwierdziła ze my zawsze tak podajemy !!! Tak O! Ze stoickim spokojem ! Zaznaczam , ze nie jest to restauracja gdzieś w trasie , tylko miejsce z cenami powyżej jak standardowymi. Osoby zarządzającej nie było na miejscu , pełna samowola !! Osoba zarządzająca jest nieudolna w tym co robi , ja rozumiem ze może się zdarzyć pomyłka , ze nowy kucharz etc, ale tutaj pełne przyzwolenie ... na pytanie dlaczego nie było o tym mowy - my zawsze tak podajemy ... no poziom super ! Na dowód załączam zdjęcie menu proszę zobaczyć gdzie w TARCIE jest zaznaczona ryba ?! A jakby tak ktoś z uczuleniem na orzechy zacząłby się dusić przy swoich dzieciach ?

3  Dziękujemy, Szymon B
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji przy okazji noclegu w hotelu ibis styles. Pojawiliśmy się późno - ok. 22 ale mimo to nie było problemu z zamówieniem ciepłego posiłku. Jedliśmy tagiatelle z polędwica i grzybami. Nie do było przepyszne, kruche i fantastycznie doprawione. Samo danie rozplywalo się w ustach. Porcje bardzo duże - bardziej na duży męski głód niż dla kogokolwiek innego:-) ale to tylko na plus dla ogólnej oceny. Do posiłku dodaliśmy wino również bardzo smaczne, idealnie komponujace się z daniem. Słowem - miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, ICoMyNaTo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Artur W, Kierownik, Czary Mary RestauracjaOdpowiedź udzielona 14 marca 2019

Witaj Olga K,

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa i cieszymy się ,że spełniliśmy twoje oczekiwania.
Cały czas pracujemy nad tym aby nasze potrawy były perfekcyjne
Takie komentarze tylko utwierdzają nas w przekonaniu ,że idziemy w dobrą strone.
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Pozdrawiam
Artur Wojciechowski
Kierownik Gastronomii

Czary Mary Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Czary Mary Restauracja? Podziel się wrażeniami!