“Restauracja Przystanek Zoo”

Restauracja Przystanek Zoo
Nr 329 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 4 września 2019

Restaurację odwiedziliśmy zaraz po zwiedzaniu zoo. Restauracja działa od strony zoo i od strony ulicy. My wybraliśmy część od strony ulicy.

Plusy:
+ bardzo smaczna kaczka
+ bardzo smaczne polędwiczki wieprzowe
Minusy:
- brudna toaleta

Dziękujemy, Road750542

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Np. Placki z gulaszem - gulasz bardzo dobry bardzo pomidorowo-paprykowy taki jak byc powinien ale mięsa w nim tyle co kot napłakał - porażka

Dziękujemy, Rally F
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie! Początkowo chcieliśmy zjeść w barze po stronie ZOO, ale ostatecznie przeszliśmy (na około, przez wyjście 300m dalej) na zewnątrz i bardzo się z tego cieszymy, bo restauracja ma szersze menu, a ceny wciąż dobre.

Dziękujemy, Jacek L
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Standardowe dania obiadowe. Jeśli chodzi o ceny to o kilka złotych za wysokie w stosunku do jakości. Ale miejscówka zobowiązuje, więc rozumiem. Szkoda tylko, że tłuszcz, na którym były smażone kotlety był ewidentnie stary.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, nataliabR1230MF
Zrecenzowano 22 marca 2019

Polecam - dobre i smaczne jedzenie zaraz obok dwoch duzych atrakcji miasta - Hali Ludowej i Zoo. Menu nie ma duzej ilosci pozycji ale kazdy znajdzie cos dla siebie.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Marcin P

Restauracja Przystanek Zoo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Przystanek Zoo? Podziel się wrażeniami!