“Ciekawie”

Browar Stu Mostów - Pub
Nr 22 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Polska, Fusion
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opis: Nowy browar we Wrocławiu wraz z pubem. Piwo rzemieślnicze warzone w oparciu o wyjątkowe receptury.

Pub bardzo interesujący, szczególnie ciekawa wycieczka z degustacją w browarze. Niestety kiedy przyjdzie sie do browaru nie ma możliwości degustacji przed zakupem, pytałam o to. Jeżeli nie trafi w gusta to kasa przepada, a ceny nie są małe. Mam swoje ulubione Arty, niestety ich nie ma już w sprzedaży. Co do jedzenia jadłam pare razy precla piwnego, z czasem niestety stracił na jakości. Mimo wszystko miejsce ma swój klimat, dobre miejsce na przyjście ze znajomymi

Dziękujemy, wrokinga

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

No co tu dużo mówić - poziom światowy, sam browar rewelka, nitro stouty i bw godne polecenia, New England też niczego sobie. Jedzonko przyzwoite.

Dziękujemy, wissquek
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak napisałam w tytule, jak iść to tylko na piwo. Dla smakoszy piwka jest to super miejsce. Jedzenie tragedia.

Dziękujemy, katarzynao893
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zrobione z pomysłem i z pewnością ze smakiem. Rewelacyjne jedzenie (koniecznie trzeba spróbować wątróbki), łączenie smaków które warto ocenić osobiście. :)
Jedynym minusem (choć może być to plus, bo daje poczucie prywatności - nie trzeba szeptać) może być hałas, który w browarze siłą rzeczy będzie, zatem miejsce odpowiednie by spędzić czas na wesoło i głośno, popijając dobre piwo.

Dziękujemy, marzi147
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce. Klimatyczne. Pub z widokiem na warzelnię piwa. Na parterze sklep ze śniadaniami i nie tylko. Na piętrze pub z kuchnią. Próbowałem Ramen ale mi nie bardzo podszedł. Nie kupuje pomysłu surowej czerwonej papryki w Ramenie. Słodowy rogal ze śmietaną i cebulą super! Obsługa w pubie też sympatyczna. Piwo każdy sobie coś znajdzie co mu pasuje. Polecam miejsce. Żałuję że nie spróbowałem dań z karty.

1  Dziękujemy, Marcinozo

Browar Stu Mostów - Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Browar Stu Mostów - Pub? Podziel się wrażeniami!