“LUBIĘ TO MIEJSCE”
P2 Dinner & Bar — recenzja

P2 Dinner & Bar
Nr 202 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska
Opis: P2 DINNER & BAR, restauracja o wyjątkowej lokalizacji, usytuowana na dwóch poziomach modernistycznej kamienicy na placu Solnym w samym centrum Wrocławia, z interesującą historią sięgającą 1928 roku. Zapraszamy Gości, dla których jedzenie to radość i przyjemność, a poszukiwanie nowych smaków jest tak samo ważne jak kulinarna tradycja. Obiecujemy niezwykły klimat, eleganckie wnętrze, a co najważniejsze autorską kuchnię, której propozycje przypadną do gustu wszystkim ceniącym jakość oraz niepowtarzalny smak. Koneserom w naszym MENU proponujemy bogaty asortyment alkoholi, a nasi barmani w barze na parterze i piętrze przygotują najbardziej wyszukane koktajle i drinki. P2 DINNER & BAR to inspirujące miejsce na spotkanie biznesowe, przyjacielską rozmowę, kameralną uroczystość, jak również eleganckie przyjęcie. Gości, którzy chcą podziwiać piękną panoramę placu Solnego, zapraszamy do Balkon Roomu znajdującego się na pierwszym piętrze restauracji. W okresie letnim P2 DINNER & BAR dysponuje ekskluzywnym ogródkiem, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających Gości. ZAPRASZAMY
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja P2 ma w sobie coś, co sprawia, że lubię do niej wracać. Elegancki, a zarazem przytulny wystrój no i bardzo dobre jedzenie. Podczas ostatniej wizyty skusiłam się na polędwiczki wieprzowe w sosie z białego wina z kluseczkami z koziego sera oraz na sernik z białą czekoladą. Chociaż porcje w tym lokalu nie należą do największych, same potrawy smakują rewelacyjnie. Polędwiczki były miękkie i soczyste, kluseczki z koziego sera bardzo aromatyczne, a sernik wręcz obłędny w smaku- jadłam go tam już nie pierwszy raz. Jest to prawdziwa uczta dla podniebienia. Moje przyjacìółki zamówiły grillowanego łososia, burgery wołowe oraz kotlet schabowy po wiedeńsku i również były bardzo zadowolone. Całokształtu dopełniły fantastyczne drinki. Na pewno pojawię się w tym miejscu jeszcze nie raz.

Dziękujemy, RaohsanaB

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Kelner mówił że zamawiając np schabowego to dostajesz go w zestawie. Niestety ziemniaków było ok 3 talarki i nie pasujący sos żurawinowy. Pepsi wygazowana najprawdopodobniej z nalewka. Drogo

Dziękujemy, AdamL3294
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobrze urządzona restauracja z ciekawym ogródkiem na placu solnym. Bardzo bogata karta win. Niesamowicie długie oczekiwanie na dania. Na przystawki czekaliśmy 45min. Makaron nie aldente choć dobra kompozycja i smaczny sos gorgonzola. Sałatka z kozim serem godna polecenia. Całkiem niezła była także sałatka z wątróbką. Średni wiedeński sznycel -przesuszony i zimny ... chyba w tym wydaniu z wołowiny. Na rachunek i rozliczenie oczekiwaliśmy kolejne pół godziny. Przesympatyczna obsługa ale ten czas oczekiwania nieprzyzwoity. Polecam tatara z pomidora!

Dziękujemy, PioFreud
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre carpaccio i fondue! Obsługa również bardzo miła. Jedyne co mogę zarzucić to głośna muzyka.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 699szymonl
Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

P2 to jedna z moich ulubionych wrocławskich restauracji. Jedzenie jest przepyszne, a obsługa wychodzi z siebie, żeby klient był szczęśliwy i czuł się zaopiekowany.
Co prawda ceny nie powalają ale warto odwiedzić P2 przede wszystkim ze względu na klimat.
Restauracja jest urządzona bez przepychu. Jest przytulną i nowoczesna jednocześnie.
Gorąco polecam :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, alinamM5738HS

P2 Dinner & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w P2 Dinner & Bar? Podziel się wrażeniami!