Otwarte dzisiaj: Zamknięte

Tradycyjne muzeum - dobre

Zrecenzowano: 17 października 2018
audiosluchacz

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Kupiliśmy bilet na Panoramę Racławicką który uprawniał również do zwiedzania Muzeum Narodowego (30zł) ale niestety nie skorzystaliśmy zapomnieliśmy że muzea w poniedziałki zamknięte a byliśmy od niedzieli do wtorku więc odłożymy to na kiedyś,

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 4 maja 2019

Jeśli odwiedzacie Wrocław, to...wiem wiem, zoo, hala ludowa (znaczy 100-lecia) i park szczytnicki oraz rynek, jednak dla mnie sercem tego miasta jest właśnie ten budynek z mieszczącym się w nim Muzeum Narodowym. Polecam wszystkim

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, mprusz
Zrecenzowano: 1 marca 2019

Muzeum w którym możesz się naprawdę wyciszyć. Wraz ze znajomymi z Wrocławia odwiedziliśmy żeby zobaczyć co po latach się zmieniło i zmieniło się wiele, ale to trzeba zobaczyć na własne oczy. Piękne.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, agnieszka7676
Zrecenzowano: 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Must see dla miłośników historii sztuki. Fantastyczne zbiory sztuki sakralnej i bogata kolekcja historii malarstwa polskiego i śląskiego. Sztuka europejska niestety jak dla mnie bez wyrazu. Sam budynek jest wspaniały z zewnątrz porośnięy bluszczem, w środku natomiast zręcznie połączono style. Bilet wejścia do panoramy racławickiej uprawnia do wejścia do muzeum

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, jagodaj2018
Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Tradycyjne muzeum. Jego zaletą jest bardzo bezpośredni dostęp do dzieł sztuki. Wiele ciekawych dzieł sztuki dobrze zaprezentowanych. Przepiękny budynek. Brak audioprzewodników.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, audiosluchacz