Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spaliśmy w hotelu z 11- sto miesięcznym synkiem przez jedną noc. Dostaliśmy pokój tuż po przybyciu mimo pojawienia się przed godzinami meldowania, do pokoju niezwłocznie dostarczono łóżeczko niemowlęce, a także krzesełko do karmienia, co znacznie ułatwiło nam pobyt. Krzesełka były dostępne również w sali śniadaniowej. Dodatkowo w lobby znajduje się bardzo przyjemny dla rodzica i malucha kącik z zabawkami.
Trzeba wspomnieć jeszcze o przemiłym i bardzo pomocnym personelu. Wszystko to wraz z lokalizacją sąsiadującą z dworcem kolejowym sprawiają, że to idealny hotel dla rodzin z dziećmi. Przy kolejnej wizycie we Wrocławiu skorzystam z pewnością ponownie.

Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Wygodny hotel blisko dworca, ale daleko od starowki. Okna nie otwieraja sie, wiec jezeli lubisz oddychac tylko klimatyzowanym powietrzem to hotel jest dla Ciebie. Duzy plus za sniadania (byly w cenie pokoju)

Dziękujemy, Explore630209
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel trzyma fason i jakość. Byłbym tu częściej, ale niestety zwykle cena jest zaporowa. Tym razem mieściła się w moich oczekiwaniach. Pokoje super, obsługa miła i profesjonalna. czystość, śniadania bardzo dobre. Dbają o gości ze statusem Platinum, co teraz w sieci zdarza się rzadko. Polecam.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marek D
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

To był nasz drugi pobyt w hotelu i tak samo udany!!Duży i przestronny pokój - na prośbę ten sam co poprzednim razem, duży wybór przy śniadaniu, pomocny i miły personel. I fajny kącik zabaw przy windach.Gorąco polecam!!!

Dziękujemy, amigdal
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019