“Hotel żle przygotowany do pełnienia swej funkcji”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Ibis Styles Wroclaw Centrum
Miejsce nr 8 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 20 października 2017

Recepcjoniści niedouczeni.
Przykład: W pokoju temperatura 25,5 stopnia C. nie ma okna. Na prośbę o włączenie klimatyzacji dowiedziałem się, że o tej porze roku hotel jest "nastawiony" na ogrzewania a nie na chłodzenie! Poradzono mi bym... wyłączył klimatyzację i korzystał z wentylacji grawitacyjnej! Inny przedstawiciel recepcji powiadomił mnie, że nie może włączyć klimatyzacji bo musiałby włączyć w pięciu pokojach o inni klienci się nie zgadzają!!! Ilu klienetów musi się zgodzić by klimatyzacja działała?
Na koniec pobytu nie potrafili mi wystawić rachunku na dwie firmy (pokój dwuosobowy) dopiero po powrocie administracja hotelu wystawiła dwa rachunki. Śniadania serwowane w ten sposób, że ciepłe produkty (jajka, kiełbaski) leżą na nie przykrywanych pojemnikach i są zimne. O reszcie zamilknę.

Wskazówka dotycząca pokojów: nie mam sugestii
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, krys999

Zrecenzowano 18 października 2017 z urządzeń przenośnych

Do rezerwacji pobytu w Ibis Styles Wrocław zachęciły nas po pierwsze wysokie noty na portalach dla podróżujących, a po drugie zdjęcia samego wystroju hotelu.
Lokalizacja hotelu bardzo dobra, z okien widać Dworzec Główny, a do ścisłego centrum jest ok. 15 minut spacerem.
Wystrój hotelu robi pozytywne wrażenie nie tylko na zdjęciach. Pokoje dość duże, dobrze wyposażone i przytulne. Plus za to, ze na korytarzu na każdym piętrze stoją dostępne dla gości deski do prasowania i żelazka. Obok łóżka, elementem dekoracyjnym są maleńkie drzwi rodem z Alicji w krainie czarów, które są po prostu urocze. Z wyższych pięter rozpościera się ładny widok właśnie na dworzec i pobliską okolice.
Śniadania w hotelowej restauracji smaczne i obszerne, trochę tłoczno w godzinach 9-10.
Wieczorem można się udać na drinka do hotelowego baru, który tez jest fajnie urządzony. Ciekawym pomysłem są ściany ozdobione wpisami gości odwiedzających hotel.
Szczerze polecamy na kilkudniowy wypad do Wrocławia.

Data pobytu: listopadzie 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Klapuszki
Zrecenzowano 18 października 2017

Hotel ma styl sam w sobie. Jest nietypowy. Śniadanie jest w cenie pokoju. Kucharz musi dostać podwyżkę, bo jajka sadzone z kruchym boczkiem są nieziemsko smaczne. Lokalizacja idealna. Będąc we Wrocławiu nie można było lepiej trafić. Polecam

• Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 30 września 2017

Pokoje ładne, w nowoczesnym i faktycznie stylowym stylu. Po wejściu do pokoju uderzył mnie mocny zapach odświeżacza. W pokoju brak czajnika i dodatkowego wyposażenia. Pościel czyściutka. Mimo reklamy "bogaty serwis śniadaniowy" na śniadanie naprawdę dość podstawowe produkty (1 gatunek żółtego sera, 3 wędliny) i klasyka: jajecznica, sadzone, parówki.
Bardzo wąskie miejsca garażowe - parking dzielony z parkingiem "Biedronki" i drogi: 40 złotych. Obsługa w recepcji: bardzo miła. Obsługa w restauracji: nie miła.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Izabela G
Zrecenzowano 27 września 2017

super hotel, pobyt był b. udany mimo iż nie dopisała pogoda. obsługa bardzo dobra, przy następnym naszym pobycie na pewno wybierzemy ten hotel, lokalizacja hptelu idealna dla podróżujących koleją, pokoje duże i widne

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, mariuszb254
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 1,1 km
Novotel Wrocław Centrum
Novotel Wrocław Centrum
Nr 2 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 322
w odległości 1,1 km
Ibis Wroclaw Centrum
Ibis Wroclaw Centrum
Nr 3 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 333
w odległości 1,4 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 4 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 133
w odległości 1,5 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 12 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 379
w odległości 1 km
DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław
w odległości 0,8 km
Scandic Wroclaw
Scandic Wroclaw
Nr 11 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 513
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Ibis Styles Wroclaw Centrum? Podziel się wrażeniami!

Ibis Styles Wroclaw Centrum — dodatkowe informacje

Adres: pl. Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław 50-083, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 8 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 211 zł–373 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Ibis Styles Wroclaw Centrum 3*
Liczba pokoi: 133
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, ACCOR, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Ibis Styles Wroclaw Centrum. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?