Zrecenzowano: 18 października 2017 z urządzeń przenośnych

Do rezerwacji pobytu w Ibis Styles Wrocław zachęciły nas po pierwsze wysokie noty na portalach dla podróżujących, a po drugie zdjęcia samego wystroju hotelu.
Lokalizacja hotelu bardzo dobra, z okien widać Dworzec Główny, a do ścisłego centrum jest ok. 15 minut spacerem.
Wystrój hotelu robi pozytywne wrażenie nie tylko na zdjęciach. Pokoje dość duże, dobrze wyposażone i przytulne. Plus za to, ze na korytarzu na każdym piętrze stoją dostępne dla gości deski do prasowania i żelazka. Obok łóżka, elementem dekoracyjnym są maleńkie drzwi rodem z Alicji w krainie czarów, które są po prostu urocze. Z wyższych pięter rozpościera się ładny widok właśnie na dworzec i pobliską okolice.
Śniadania w hotelowej restauracji smaczne i obszerne, trochę tłoczno w godzinach 9-10.
Wieczorem można się udać na drinka do hotelowego baru, który tez jest fajnie urządzony. Ciekawym pomysłem są ściany ozdobione wpisami gości odwiedzających hotel.
Szczerze polecamy na kilkudniowy wypad do Wrocławia.

Data pobytu: listopad 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Klapuszki
Zrecenzowano: 18 października 2017

Hotel ma styl sam w sobie. Jest nietypowy. Śniadanie jest w cenie pokoju. Kucharz musi dostać podwyżkę, bo jajka sadzone z kruchym boczkiem są nieziemsko smaczne. Lokalizacja idealna. Będąc we Wrocławiu nie można było lepiej trafić. Polecam

• Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano: 30 września 2017

Pokoje ładne, w nowoczesnym i faktycznie stylowym stylu. Po wejściu do pokoju uderzył mnie mocny zapach odświeżacza. W pokoju brak czajnika i dodatkowego wyposażenia. Pościel czyściutka. Mimo reklamy "bogaty serwis śniadaniowy" na śniadanie naprawdę dość podstawowe produkty (1 gatunek żółtego sera, 3 wędliny) i klasyka: jajecznica, sadzone, parówki.
Bardzo wąskie miejsca garażowe - parking dzielony z parkingiem "Biedronki" i drogi: 40 złotych. Obsługa w recepcji: bardzo miła. Obsługa w restauracji: nie miła.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Izabela G
Zrecenzowano: 27 września 2017

super hotel, pobyt był b. udany mimo iż nie dopisała pogoda. obsługa bardzo dobra, przy następnym naszym pobycie na pewno wybierzemy ten hotel, lokalizacja hptelu idealna dla podróżujących koleją, pokoje duże i widne

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, mariuszb254
Zrecenzowano: 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam, dobra lokalizacja, świetna obsługa, miła obsługa, niepowtarzalny klimat, bardzo dobre śniadanie, dobry stosunek jakości do ceny. Z parkingu można korzystać nawet po wymeldowaniu. Przy okazji kolejnej wizyty w Wrocławiu z pewnością tam wrócimy.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Excursion731422
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jacek W, General Manager, Ibis Styles Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 20 września 2017

Bardzo dziękuję za ocenę i komentarz. Serdecznie pozdrawiam, Jacek Wszendybył, dyrektor.