“Dobre tajskie jedzenie”
Woo Thai Restaurant — recenzja

Woo Thai Restaurant
Zamów online
Nr 90 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Tajska
Opis: Prawie osiem tysięcy kilometrów dzieli Polskę od Tajlandii. Daleko, prawda? Wystarczy jednak, że przestąpisz próg restauracji WOO THAI, by zabrać swoje kubki smakowe w tę sensualną podróż. Zmysł smaku jest jednym z naszych podstawowych zmysłów. Wszyscy jednak wiemy, że jemy także oczami, a powonienie nakręca tę całą machinę. Dlatego, by osiągnąć maksymalną satysfakcję, dbamy o to, by nasze menu i serwowane potrawy były atrakcyjne wielowymiarowo. Zasmakuj i oceń sam.

Byliśmy ze znajomymi i każdy zamówił coś innego, wszyscy byli bardzo zadowoleni i wszystkim smakowało. Bardzo dobra wołowina w sosie ostrygowym.

Dziękujemy, agaaga1238
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WOO_THAI_Restaurant, Owner, Woo Thai RestaurantOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za konkretną recenzję i doskonałą ocenę :) Zapraszamy częściej :)

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze curry w mieście. Porządna tajska kuchnia, duże porcje, chociaż ceny trochę za wysokie, polecam.

1  Dziękujemy, skuralt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WOO_THAI_Restaurant, Właściciel, Woo Thai RestaurantOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy za pozostawienie opinii - pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wyróżnienie :)

Zrecenzowano 7 września 2019

Zamówienie z restauracji Woo Thai Street Food z dostawą do domu złożyłam 31 sierpnia. Niestety muszę wystawić słaba ocenę dla tego lokalu ze względu na pomylenie zamówienia i nie odbieranie telefonów przy kilkukrotnych próbach nawiązania kontaktu z restauracją w celu reklamacji.Chcialam przy tym podkreślić,że na rachunku, który został opłacony przez pyszne.pl były wymienione pozycje, które zamówiliśmy a zawartość dostawy zupełnie inna. Byłam rozczarowana, ponieważ na domiar złego otrzymałam danie za którym nie przepadam (Pad thai) z dodatkiem w postaci tofu zamiast zamówionych krewetek i dania Suki Yaki.

Dziękujemy, Ewa M

Witaj Ewa, bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Oczywiście popracujemy nad obsługą Klienta, by kontakt z nami był prostszy. Dziękujemy za sygnał i mamy nadzieję na drugą szansę :) Pozdrawiamy

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zakochana w kuchni azjatyckiej, podekscytowana opiniami poszłam na pad thaia, no ale było słabo. Zero klimatu dla którego wybrałam street food, zero smaku, orzechy całe, przez co sam pad thai nie ma orzechowego wykończenia. Porcje duże, ale nic po za tym. Zwykły, nie wyróżniający się, a więc duże rozczarowanie.

Dziękujemy, 660emiliab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WOO_THAI_Restaurant, Właściciel, Woo Thai RestaurantOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziekujemy za pozostawienie opinii. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Woo Thai to była miłość od momentu, gdy tam weszłam - pochłonął mnie klimat tego miejsca: otwarta kuchnia i Tajowie stojący za jej sterami, gotujący na bieżąco- ogień bucha, gorąco jak w Tajlandii i smakuje obłędnie! Woo Thai w 100% oddaje klimat tajskiej budki z najbardziej autentycznym jedzeniem w tym kraju, czyli budki na ulicy..bo czyż nie o to chodzi wszystkim turystom pragnącym poznać prawdziwy smak Tajlandii? I tu jest właśnie autentyczny smak tego kraju. Warszawskie Thai Thai niech się uczy- serio! Spróbowałam KAI PAD MAMUANG- czyli smażony kurczak z orzechami nerkowca - REWELACJA!!! Tak wyważone, a jednocześnie intensywne smaki, że nie zapomnę tego długo (dodam, że jest to propozycja łagodna, więc uważam że wręcz idealna dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tą kuchnią- warto). Kolejną pozycją z menu było coś odrobinę ostrzejszego czyli KAI PAD KHIAO WAN- ale jednocześnie jest to danie bardzo odswieżające dzięki liściom limonki i bazylii. Do obu z tych dań fantastycznie komponuje się ryż lub makaron podawany w zestawie wedle wyboru.

Ale z pewnością nie wybrałabym takich trafionych dań za pierwszym razem odwiedzając Whoo Thaia- i tutaj nieoceniona jest rola Pań Kelnerek, które potrafią najlepiej doradzić pytając o preferencje smakowe gości.

CO WIĘCEJ! Dla mnie osobiście świetnym pomysłem jest umieszczenie zdjęcia każdej potrawy w menu, co pozwala podjąć jeszcze 'pyszniejszą' decyzję, a już na pewno trafioną. Rzadko się tak rozpływam nad jakimś miejscem, ale to jest tego warte- a jednocześnie tak skromne i uczciwe, że aż nie do wiary! :)

DZIĘKUJĘ. ABSOLUTNIE NAJLEPSI- WRÓCĘ NIE RAZ, NIE DWA

1  Dziękujemy, Piekna_Paulinka

Dziękujemy pieknie za tak wyczerpująca opinię. Wszystkie Twoje słowa są dla nas niezwykle ważne i ogromnie doceniamy czas, który poświęciłaś na naskrobanie tych kilku słów. Dziękujemy i zapraszamy częśćiej :)

Woo Thai Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Woo Thai Restaurant? Podziel się wrażeniami!