“Street food na dole ”
Woo Thai Restaurant — recenzja

Woo Thai Restaurant
Zamów online
Nr 90 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Tajska
Opis: Prawie osiem tysięcy kilometrów dzieli Polskę od Tajlandii. Daleko, prawda? Wystarczy jednak, że przestąpisz próg restauracji WOO THAI, by zabrać swoje kubki smakowe w tę sensualną podróż. Zmysł smaku jest jednym z naszych podstawowych zmysłów. Wszyscy jednak wiemy, że jemy także oczami, a powonienie nakręca tę całą machinę. Dlatego, by osiągnąć maksymalną satysfakcję, dbamy o to, by nasze menu i serwowane potrawy były atrakcyjne wielowymiarowo. Zasmakuj i oceń sam.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zakochana w kuchni azjatyckiej, podekscytowana opiniami poszłam na pad thaia, no ale było słabo. Zero klimatu dla którego wybrałam street food, zero smaku, orzechy całe, przez co sam pad thai nie ma orzechowego wykończenia. Porcje duże, ale nic po za tym. Zwykły, nie wyróżniający się, a więc duże rozczarowanie.

Dziękujemy, 660emiliab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WOO_THAI_Restaurant, Właściciel, Woo Thai RestaurantOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziekujemy za pozostawienie opinii. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Woo Thai to była miłość od momentu, gdy tam weszłam - pochłonął mnie klimat tego miejsca: otwarta kuchnia i Tajowie stojący za jej sterami, gotujący na bieżąco- ogień bucha, gorąco jak w Tajlandii i smakuje obłędnie! Woo Thai w 100% oddaje klimat tajskiej budki z najbardziej autentycznym jedzeniem w tym kraju, czyli budki na ulicy..bo czyż nie o to chodzi wszystkim turystom pragnącym poznać prawdziwy smak Tajlandii? I tu jest właśnie autentyczny smak tego kraju. Warszawskie Thai Thai niech się uczy- serio! Spróbowałam KAI PAD MAMUANG- czyli smażony kurczak z orzechami nerkowca - REWELACJA!!! Tak wyważone, a jednocześnie intensywne smaki, że nie zapomnę tego długo (dodam, że jest to propozycja łagodna, więc uważam że wręcz idealna dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tą kuchnią- warto). Kolejną pozycją z menu było coś odrobinę ostrzejszego czyli KAI PAD KHIAO WAN- ale jednocześnie jest to danie bardzo odswieżające dzięki liściom limonki i bazylii. Do obu z tych dań fantastycznie komponuje się ryż lub makaron podawany w zestawie wedle wyboru.

Ale z pewnością nie wybrałabym takich trafionych dań za pierwszym razem odwiedzając Whoo Thaia- i tutaj nieoceniona jest rola Pań Kelnerek, które potrafią najlepiej doradzić pytając o preferencje smakowe gości.

CO WIĘCEJ! Dla mnie osobiście świetnym pomysłem jest umieszczenie zdjęcia każdej potrawy w menu, co pozwala podjąć jeszcze 'pyszniejszą' decyzję, a już na pewno trafioną. Rzadko się tak rozpływam nad jakimś miejscem, ale to jest tego warte- a jednocześnie tak skromne i uczciwe, że aż nie do wiary! :)

DZIĘKUJĘ. ABSOLUTNIE NAJLEPSI- WRÓCĘ NIE RAZ, NIE DWA

1  Dziękujemy, Piekna_Paulinka

Dziękujemy pieknie za tak wyczerpująca opinię. Wszystkie Twoje słowa są dla nas niezwykle ważne i ogromnie doceniamy czas, który poświęciłaś na naskrobanie tych kilku słów. Dziękujemy i zapraszamy częśćiej :)

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

bardzo dobra kuchnia tajska! ekspresowo podawane dania mimo sporego ruchu. jedzenie takie jakie pamiętam z Tajlandii. bardzo miła i kompetentna obsługa kelnerska. deser z mango mógłby być trochę większy.

Dziękujemy, nowaktestuje
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WOO_THAI_Restaurant, Owner, Woo Thai RestaurantOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Ogromnie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że w Twoim odczuciu można u nas się poczuć jak w Tajlandii - o to nam właśnie chodzi! Pozdrawiamy i do zobaczenia na tajskim :)

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Tak jak wszyscy piszą jedzenie jest bardzo dobre. Zamówienie przystawek nie było dobrym pomysłem, bo już nie dałyśmy rady zjeść dania głównego (porcje są ogromne). Jednak na uwagę zasługuje obsługa. Kelnerka Pani Asia była bardzo pomocna, wytłumaczyła nam co jemy ;), polecała i doradzała. Nigdzie nie spotkałyśmy się z taką miłą obsługą! Gratulacje i polecamy.

Dziękujemy, Wero_B27
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WOO_THAI_Restaurant, Owner, Woo Thai RestaurantOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękujemy za Twoją opinię :) Ogromnie się cieszymy, że Twoja wizyta u nas była udana i że Asia stanęła na wysokości zadania. Rzeczywiście porcje są spore - nie chcemy, by ktokolwiek wyszedł od nas głodny ;) Pozdrawiamy i do ponownego zobaczenia na tajskim!

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo spójna, jedzenie smaczne, duże porcje, obsluga miła. Będąc w środku poprzez surowy charakter wnętrza można na moment przenieść się do Tajlandii. Wybór dań w karcie duży co na pierwszy raz powoduje problem wybrania tego jednego. Plus za wybór w daniach opcji z krewetkami, kurczakiem lub tofu. Niestety restauracja kiepsko oznakowana przez co nie łatwo trafić. Muzyka wewnątrz bardzo przyjemna ale niestety przez otwartą kuchnię dość ciepło wewnątrz. Mimo to za możliwość przeniesienia się na moment do Tajlandii maksymalna ocena. Bez wątpienia polecam wszystkim lubiącym kuchnie

Dziękujemy, sebastiank474
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WOO_THAI_Restaurant, Właściciel, Woo Thai RestaurantOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Nasza mała Tajlandia <3 Dziękujemy bardzo za pozostawienie opinii. Takie słowa są dla nas niezwykle ważne. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia

Woo Thai Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Woo Thai Restaurant? Podziel się wrażeniami!