“Najlepszy Pad thai we Wrocławiu!”
Woo Thai — recenzja

Woo Thai
Nr 121 wśród 766 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Tajska

Zdecydowanie najlepsze tajskie jedzenie we Wrocławiu,w szczególności polecam Pad Thaia. Ceny bardzo przystępne,zwlaszcza patrząc na wielkość porcji ;) jedyny minus to obsługa,która jest niezbyt ogarnięta, bardzo długi czas oczekiwania aż ktoś z podejdzie do stolika,czy w ogóle zauważy klienta jest absolutnie porażką. W restauracji jest bardzo dużo kelnerów jednakże kompletnie nie radzą sobie z opanowaniem zamówień.

Dziękujemy, wyborowa123
Napisz recenzję
Woo Thai — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Ładny wystrój, przyjemna obsługa i bardzo szeroki wybór tajskich potraw. Dla osób które nie gustują w bardzo ostrych potrawach polecam kaczkę w sosie słodko kwaśnym oraz wołowinę w sosie ostrygowym.
Dania oznaczone jako ostre są naprawdę ostre.

Dziękujemy, Piotr W

Jeśli zobaczycie w ich menu że coś jest ostre to jest to ostre ale po tajsku - kucharze doprawiają to żarcie jakby gotowali dla swoich krajanów Kelnerka widząc moje cierpienia przyniosła mi z własnej inciatywy mleczko kokosowe - duże podziękowania za uratowanie moich kubków smakowych. Polecam każdemu kto chce zjeść coś autentycznego i naprawde dobrego

Dziękujemy, Jerzy P

Jedzenie ok, choć właściwe danie (bez sezamu i jajka), pomimo oczywiście zaznaczenia tego kelnerce przy składaniu zamówienia, dostałam dopiero za trzecim razem. I pomimo tego, niestety żadnej próby rekompensaty nie było

Dziękujemy, Carolina_apple
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Bardzo dobre jedzenie tak samo w restauracji jak i w barze na dole,smacznie ogólnie bardzo przyjemne wrażenia .Polecam

Dziękujemy, RobiWroc

Woo Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Woo Thai? Podziel się wrażeniami!