“Najlepsze vegan friendly miejsce na jakie trafiłem”
Baszta — recenzja

Baszta
Nr 76 wśród 1 001 Restauracje (Wrocław)
Opis: BASZTA powstała z inicjatywy trójki przyjaciół, którzy zawsze chcieli stworzyć miejsce, które byłoby połączeniem kawiarni, wegetariańskiej kuchni, miejscem spotkań i najrozmaitszych wydarzeń kulturalnych. To marzenie się spełniło i jest otwarte dla Was. Od sierpnia 2014r. możecie nas odwiedzać w średniowiecznej baszcie przylegającej do murów obronnych Wrocławia, na tyłach Hali Targowej. Na drugim piętrze dysponujemy salą, która pełni funkcję OTWARTEJ GALERII. Powierzchnia sali to 40m2, wysokość ok 3,5m i kubatura sześcianu. Ściany są koloru białego. Pod sufitem zawieszone są reflektory, mogące służyć jako oświetlenie wystawowe. Nie posiadamy regulaminu korzystania z naszej GALERII, więc jeżeli jesteś chętny/a do wystawienia swoich prac w BASZCIE, po prostu przyjdź, zobacz i pytaj:)
Zrecenzowano 17 lipca 2018

Po pierwsze pyszne jedzenie. Po drugie klimatyczny wystrój. Po trzecie sympatyczna obsługa. Gorąco polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, DariuszDz

Zrecenzowano 7 lipca 2018

Bardzo gorąco polecam, z wielu względów. Po pierwsze i najważniejsze - jedzenie jest rewelacyjne, wyraziste, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Po drugie ceny są przystępne, a porcje ogromne. A po trzecie - miejsce bardzo klimatyczne, a atmosfera jedyna w swoim rodzaju.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, patrestorer
Zrecenzowano 28 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa, bardzo klimatyczne i dobrze ukryte miejsce ;) Polecam wszystkim!!!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 739maciejd
Zrecenzowano 12 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

1 raz :) mega smaczny Pad Thai Tamaryndowy. Miła obsługa. Jedzenie świeże i aromatyczne. Zdecydowanie polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, damian h
Zrecenzowano 28 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza wegańska (i nie tylko) restauracja we Wrocławiu. Posiłki pyszne zawsze przyrządzone ze składników najwyższej jakości. Próbowałam juz każdej potrawy i wszystkie były wyśmienite. Sam lokal minimalistyczny, ale klimatyczny w swej prostocie.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Wanderer753591

Baszta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Baszta? Podziel się wrażeniami!