“Pyszne burgery i drinki”
SOCZEWKA KUCHNIA + BAR — recenzja

SOCZEWKA KUCHNIA + BAR
Nr 45 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Amerykańska
Opis: SOCZEWKA sprawi, że będziecie BLIŻEJ prawdziwej kuchni. Z nieustającym entuzjazmem gotujemy dla WAS. Zawsze jesteście mile WIDZIANI.

Najlepsze burgery jakie dotąd jadłam. Nieoczywiste połączenia smaków działają tylko i wyłącznie na plus, burger z kurczakiem i grzankami był mega, choć ja i tak chyba sercem jestem najbardziej przy klasycznej wersji burgera. Do tego przepyszne orzeźwiające piwa smakowe, czuję, że na liczi będę często wracać.

Dziękujemy, 963dominikan

Jesz burgera raz, a potem nie pamietasz jego smaku. Był po prostu dobry, ale wizyta na raz. Najlepszymi burgerami na pewno bym ich nie nazwała.

Dziękujemy, natsachari
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne burgery, super drinki i miła obsługa. Mięso dobrze wysmażone ale nie za suche, krążki cebulowe idealnie chrupiące a sosy idealnie skomponowane. Jak tylko wrócę do Wrocławia na pewno wpadnę :)

Dziękujemy, 313agataw
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcony opiniami w necie poszedłem na burgera. Nie był to zły Burger, ale bez rewelacji. Nie zamierzam powtarzać zamówienie. Piliśmy tez whiskey z różnych stron świata i to było bardzo ciekawe, takiego zestawu próbek się nie spodziewałem.

Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna obsługa, smaczny cydr... I to by było na tyle. Burgernie nie zachwycił. Mięso było żylaste czego bardzo nie lubię w burgerze a tu co chwilę coś się ciągnęło, zatem dość nieprzyjemne było to doznanie. Burger jednak był dość mały w porównaniu z innymi zatem i nieprzyjemność jedzenia go krótsza. Dodatki w burgerze i sos tez jakoś tak nie bardzo.. Niestety nie polecam.

1  Dziękujemy, Joanna0716

SOCZEWKA KUCHNIA + BAR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SOCZEWKA KUCHNIA + BAR? Podziel się wrażeniami!