“Burgery takie sobie”
SOCZEWKA KUCHNIA + BAR — recenzja

SOCZEWKA KUCHNIA + BAR
Nr 45 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Amerykańska
Opis: SOCZEWKA sprawi, że będziecie BLIŻEJ prawdziwej kuchni. Z nieustającym entuzjazmem gotujemy dla WAS. Zawsze jesteście mile WIDZIANI.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcony opiniami w necie poszedłem na burgera. Nie był to zły Burger, ale bez rewelacji. Nie zamierzam powtarzać zamówienie. Piliśmy tez whiskey z różnych stron świata i to było bardzo ciekawe, takiego zestawu próbek się nie spodziewałem.

Dziękujemy, fan_jedzenia

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna obsługa, smaczny cydr... I to by było na tyle. Burgernie nie zachwycił. Mięso było żylaste czego bardzo nie lubię w burgerze a tu co chwilę coś się ciągnęło, zatem dość nieprzyjemne było to doznanie. Burger jednak był dość mały w porównaniu z innymi zatem i nieprzyjemność jedzenia go krótsza. Dodatki w burgerze i sos tez jakoś tak nie bardzo.. Niestety nie polecam.

1  Dziękujemy, Joanna0716
Zrecenzowano 1 września 2019

Smaczne jedzenie, sympatyczna obsługa. Jedyny malutki minus to zbyt dużo sosu, ale za to przepyszna bułka.

Dziękujemy, NikolaGab
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo orginalne pomysly na burgery, przepyszne mieso i bulki. Polecam burgera soczewka i mac'n'cheese. Przepyszne lemoniady- najlepsza malinowa.

Dziękujemy, martadR2708TM
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Byliśmy grupą znajomych i każdy wziął inną rzecz (burgery oraz bao). Bao to moim zdaniem nie prawdziwe bao, a co najwyżej wariacja na jego temat, w smaku - jadłam lepsze. Burgery bardzo dobre, ale mogliby lekko ograniczyc ilosc sosu, pływały w nim prawie i przez to aż ciężko się je jadło. Niemniej - polecam i jakość vs cena jest uczciwa :)

1  Dziękujemy, LusiaLui

SOCZEWKA KUCHNIA + BAR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SOCZEWKA KUCHNIA + BAR? Podziel się wrażeniami!