“Rewelacja”
SOCZEWKA KUCHNIA + BAR — recenzja

SOCZEWKA KUCHNIA + BAR
Nr 35 wśród 965 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Amerykańska
Opis: SOCZEWKA sprawi, że będziecie BLIŻEJ prawdziwej kuchni. Z nieustającym entuzjazmem gotujemy dla WAS. Zawsze jesteście mile WIDZIANI.
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Burgery mistrzoatwo świata, obsługa spoko. Nie czekaliśmy zbyt długo, wszystko przygotowywane na miejscu, nawet sosy przygotowuja sami i są przepyszne. Ogólnie polecam

Dziękujemy, tyna v

Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Stek duży (250gr) bardzo dobrze zrobiony, chipsów więcej niż mogłem zjeść. Obsługa bardzo miła, ceny nie kosmiczne biorąc pod uwagę lokalizację, zdecydowanie polecam !!

Dziękujemy, Venture799004
Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Smialo moge powiedziec, ze byl to jeden z lepszych, jak nie najlepszy burger jakiego jadlem. Polecam

1  Dziękujemy, Dawid H
Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowane jedne z najlepszych burgerów, które jadłam. Obsługa i wystrój jak najbardziej w porządku. Polecam z czystym sumieniem :)

1  Dziękujemy, Cynthia S
Zrecenzowano 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miałem miłą przyjemność zjeść hamburgera w tym zacnym lokalu. Jako nowy klient, pierwszy raz w tych zacnych progach, postanowiłem zamówić coś ciekawego, z dużą ilością mięsa, lecz inne niż wszędzie indziej.
Los sprawił, że jadłem tego przepysznego burgera. Bułka była bardzo chrupka i miękka, makaron był bardzo miękki i smaczny, lecz na formę podania burgera nie byłem przygotowany. Okazało się że dolną częścią bułki był makaron z sosem serowym, ta część była świetna. Smak mnie komppetnie przygwoździł do siedzenia !
Kolejno nadeszła próba mięsa. Jakie ono było przepyszne ! Zgodnie z moimi instrukcjami wysmażenie było na Medium+ czyli jeszcze nie well done ale nie medium. Było czuć przyprawy i zioła w mięsie, to było tak pieczołowicie wypieczone mięcho. Serdecznie polecam każdemu lubiącemu mięsne uniesienia. A dopełnieniem wszystkiego był bekon chrupiący i cieniutki oraz pyszny sos serowy połączony z majonezem.

Proszę Państwa jakie to było proste a zarazem trudne do odtworzenia we własnej kuchni. Zasługują na 5/5 i medal za udany obiad. Zapeaszam serdecznie, nawet na spróbowanie jeżeli ktoś z Państwa ma mały budżet.

Dziękujemy, Rafał J

SOCZEWKA KUCHNIA + BAR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SOCZEWKA KUCHNIA + BAR? Podziel się wrażeniami!