“To ten smak !”
SOCZEWKA KUCHNIA + BAR — recenzja

SOCZEWKA KUCHNIA + BAR
Nr 35 wśród 965 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Amerykańska
Opis: SOCZEWKA sprawi, że będziecie BLIŻEJ prawdziwej kuchni. Z nieustającym entuzjazmem gotujemy dla WAS. Zawsze jesteście mile WIDZIANI.
Zrecenzowano 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miałem miłą przyjemność zjeść hamburgera w tym zacnym lokalu. Jako nowy klient, pierwszy raz w tych zacnych progach, postanowiłem zamówić coś ciekawego, z dużą ilością mięsa, lecz inne niż wszędzie indziej.
Los sprawił, że jadłem tego przepysznego burgera. Bułka była bardzo chrupka i miękka, makaron był bardzo miękki i smaczny, lecz na formę podania burgera nie byłem przygotowany. Okazało się że dolną częścią bułki był makaron z sosem serowym, ta część była świetna. Smak mnie komppetnie przygwoździł do siedzenia !
Kolejno nadeszła próba mięsa. Jakie ono było przepyszne ! Zgodnie z moimi instrukcjami wysmażenie było na Medium+ czyli jeszcze nie well done ale nie medium. Było czuć przyprawy i zioła w mięsie, to było tak pieczołowicie wypieczone mięcho. Serdecznie polecam każdemu lubiącemu mięsne uniesienia. A dopełnieniem wszystkiego był bekon chrupiący i cieniutki oraz pyszny sos serowy połączony z majonezem.

Proszę Państwa jakie to było proste a zarazem trudne do odtworzenia we własnej kuchni. Zasługują na 5/5 i medal za udany obiad. Zapeaszam serdecznie, nawet na spróbowanie jeżeli ktoś z Państwa ma mały budżet.

Dziękujemy, Rafał J

Zrecenzowano 11 lipca 2018

Po raz pierwszy odwiedziłam to miejsce i to był świetny wybór! Pyszne krążki cebulowe no i burgery mega!! Świetnie doprawione mięso, wręcz idealnie. Dużo bardzo fajnych kompozycji gdzie na pewno każdy znajdzie coś co lubi. Pomimo dużej ilości gości zamówienie zostało szybko zrealizowane. Miła obsługa. Kolejna wizyta we Wrocławiu będzie się = z wizytą w Soczewce! :)

Dziękujemy, Magda B
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne,ale obsługa nie ogranięta.Rola kelnera skończyła się na wzięciu zamówienia,potem zaginął bezpowrotnie.O rachunek trzeba było prosić kogo innego.

Dziękujemy, agniex R
Zrecenzowano 9 lipca 2018

Bardzo sympatyczne miejsce. Smaczna burgerownia. Jedzenie pyszne, ciekawe menu, duży wybór, różnorodność, opcja bezglutenowa. Obsługa bardzo miła. Chętnie wrócę! Polecam!

Dziękujemy, enoughappy
Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne burgery i przekąski. Wszystko świeże i aromatyczne. Sposób podania super. Panie obsługujące przemiłe. Polecam w 100 %

Dziękujemy, Aneta O

SOCZEWKA KUCHNIA + BAR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SOCZEWKA KUCHNIA + BAR? Podziel się wrażeniami!