“Strzał w 10!”
SOCZEWKA KUCHNIA + BAR — recenzja

SOCZEWKA KUCHNIA + BAR
Nr 35 wśród 965 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Amerykańska
Opis: SOCZEWKA sprawi, że będziecie BLIŻEJ prawdziwej kuchni. Z nieustającym entuzjazmem gotujemy dla WAS. Zawsze jesteście mile WIDZIANI.
Zrecenzowano 11 lipca 2018

Po raz pierwszy odwiedziłam to miejsce i to był świetny wybór! Pyszne krążki cebulowe no i burgery mega!! Świetnie doprawione mięso, wręcz idealnie. Dużo bardzo fajnych kompozycji gdzie na pewno każdy znajdzie coś co lubi. Pomimo dużej ilości gości zamówienie zostało szybko zrealizowane. Miła obsługa. Kolejna wizyta we Wrocławiu będzie się = z wizytą w Soczewce! :)

Dziękujemy, Magda B

Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne,ale obsługa nie ogranięta.Rola kelnera skończyła się na wzięciu zamówienia,potem zaginął bezpowrotnie.O rachunek trzeba było prosić kogo innego.

Dziękujemy, agniex R
Zrecenzowano 9 lipca 2018

Bardzo sympatyczne miejsce. Smaczna burgerownia. Jedzenie pyszne, ciekawe menu, duży wybór, różnorodność, opcja bezglutenowa. Obsługa bardzo miła. Chętnie wrócę! Polecam!

Dziękujemy, enoughappy
Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne burgery i przekąski. Wszystko świeże i aromatyczne. Sposób podania super. Panie obsługujące przemiłe. Polecam w 100 %

Dziękujemy, Aneta O
Zrecenzowano 8 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Kapitalna lokalizacja (klimatyczny wrocławski rynek) + pyszne burgery - zdecydowanie polecam to miejsce:)

Dziękujemy, monikarumak

SOCZEWKA KUCHNIA + BAR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SOCZEWKA KUCHNIA + BAR? Podziel się wrażeniami!