“Nie polecam tu jedzenia ”
Bike Cafe — recenzja

Bike Cafe
Nr 398 wśród 965 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Bar
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiona tarta okazała się malutka o kompletnie niedoprawiona. Zamiany sok okazał się napoje. Za błąd kelnerki przy zamówieniu chciano mnie obarczyc kosztami. Naslabsza stroną tej kawiarni zdecydowanie jest obsługa. Nie miła i często niezadowolona.

Dziękujemy, JoannaVege1984

Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

Trafiliśmy do lokalu przez przypadek. Nie było miejsca u bliskiej konkurencji, nie chcieliśmy długo czekać, a tutaj było pusto. Nie bez przyczyny. O wystroju lokalu trudno dyskutować, każdy lubi co innego, ale obiektywnie patrząc, w sali przy barze bardzo mało miejsca. Stoliki blisko siebie i zdecydowanie zbyt wiele krzeseł. Dodatkowo niektóre stoliki na dziwnej wysokości, która jedzenia, ani picia nie ułatwia. Wybór dań śniadaniowych dość spory, ale ceny, jak się później okazało, także wysokie w relacji do jakości i wielkości porcji. Te są naprawdę niewielkie i co tu dużo kryć jakość pozostawia dużo do życzenia. O ile pieczone frankfurterki trudno zepsuć, to tartę z łososiem i szpinakiem już przeciwnie. Ta serwowana w lokalu jest niewielka, bez rewelacji i podano nam ja zimną (mimo, że w menu jest na ciepło). Poprosiliśmy o jej podgrzanie, co spotkało się ze zdziwieniem ze strony obsługi, a ponadto, żeby tartę odzyskać trzeba się było o nią upomnieć. Ogólnie lokal z serii wejść, zjeść, wyjść i zapomnieć. Jeśli nie mamy czasu szukać lepszego miejsca, to może być, ale jeśli ktoś ma inny wybór, lepiej niech z niego skorzysta.

Dziękujemy, Przemek_z_Poznania
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest przyjemnie urządzone i można w nim trochę odetchnąć od tłumów rynku i najbardziej zatłoczonych kafejek. Ale obsługa, jak w innych recenzjach, jest bardzo powolna. Do tego dość nieuprzejma. Kiedy zamowienie dotarło na mój stolik okazało się, ze pod przykrywka jednej herbaty jest inna. Kiedy zwróciłam się do obslugi informując ze otrzymałam inny smak, przybiegła jedna z kelnerek i w dość agresywny sposób zaczęła mi wyjaśniać ze pod nazwa tej herbaty którą zamówiłam, jest właśnie ta która dostałam i nie było dyskusji ze maja błędny opis, za to w razie dalszych wątpliwości kierowniczka może przyjść i mi wyjaśnić. Nie wiem od kiedy klienci powinni ponosić odpowiedzialność za to że błędy w menu wprowadzają ich w błąd? I jeszcze być straszeni kierowniczką. Nie polecam.

Dziękujemy, Paulina K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zawitała tam przy okazji festiwalu Nowe Horyzonty. Za pierwszym razem czekałem 20 min na zamówienie ale rozumiem że dużo ludzi festiwal... Następnego dnia usiadłem w ogródku i prze 25 min nikt z obsługi się nie zgłosił
Szczerze odradzam

1  Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy w 11 osób na śniadanie , mimo przerażenia dwóch pań które obsługiwały podały napoje a później śniadania w przyzwoitym tempie , minus to ceny , śniadanie na poziomie 16 zł a herbata 14 to trochę przesada

Dziękujemy, Patryk K

Bike Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bike Cafe? Podziel się wrażeniami!