“Bardzo klimatyczny lokal”
SZYNKARNIA — recenzja

SZYNKARNIA
Zamów online
Nr 2 wśród 61 Kawa i herbata (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Unikalne na skale kraju połączenie multitapu ze sklepem z wędlinami i serami. W naszej ofercie same najlepsze piwa z Polski i reszty Świata, lane z 14 kranów oraz spory wybór piw butelkowych. Mamy chłodnie na piwo, dzięki czemu piwo zawsze jest świeże i w optymalnej temperaturze. Do piwa serwujemy deski lokalnych wędlin i serów. W kuchni na piecu szamotowym wypiekamy autorskie podpłomyki z serami i wędlinami oraz chleby razowe na zakwasie. Codziennie podajemy Dania Dnia. Za barem stoi 2-grupowy ekspres, na którym robimy kawę ETNO, niezwykle świeżą bo paloną we Wrocławiu. Najlepiej smakuje z naszymi razowymi ciasteczkami. Nad całym lokalem sprawuje piecze para specjalistów ds żywności i żywienia. Możecie być pewni , że jesteście w dobrych rękach.

Tak bardzo, jak nie lubię zwykłego piwa, tak w Szynkarni dzięki naprawdę szerokiemu wyborowi jestem w stanie znaleźć coś dla siebie - a jeśli nie umiem się zdecydować, pani kelnerka Karolina zawsze świetnie doradzi ;) duże brawa dla kuchni, jedzenie również jest bardzo dobrze przyrządzone i smaczne, codziennie inny lunch. Ceny jak najbardziej przystępne. Polecam wszystkim, nikt nie będzie zawiedziony!

Dziękujemy, JuliaK4246

Śniadanie było bardzo smaczne i duże, dokładnie tak jak opisane w karcie. Lokal bardzo ładny, bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, annamrowkawrobel

Świetne miejsce do posiedzenia ze znajomymi. Bardzo szybka i miła obsługa, zwłaszcza pani Karolina z parteru :) Kiedy tylko byliśmy gotowi aby złożyć zamówienie, kelnerka podeszła, a później co jakiś czas podchodziła upewnić się, że niczego nam nie brakowało.
Jest to idealne miejsce zarówno do posiedzenia i zjedzenia czegoś, jak i na wypicie piwa - tutejszy wybór jest bardzo duży i nawet osoby, które nie przepadają za smakiem zwykłego piwa, znajdą coś dla siebie.
Polecam!

Dziękujemy, Maria K

Czesciej przebywam w Niemczech w okolicach Monachium mam mozliwosci porownania Szynkarni z restauracjami w Niemczech Jestem zachwycona Wasza Szynkarnia z uwagi na szybko obsluge, pyszne zestawy menu, dobre piwa, no i wedlina.Polecam wszystkim bywalcom Wroclawia odwiedzcie koniuecznie Szynkarnie,i pozdrowcie ode mnie barmanke Magde.Dziekuje,serdecznie pozdrawiam

Dziękujemy, AnnaN3935

Szynkarnia to idealne miejsce dla grupy znajomych. W lokalu jest bardzo duzo miejsca. Pyszne jedzonko a najlepsze podpłomyki tradycyjne. Duzy wybór piw kraftowych ☺️ Polecam wszystkim :)

Dziękujemy, martagG2049NE

SZYNKARNIA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SZYNKARNIA? Podziel się wrażeniami!