“Jedno z lepszych miejsc we Wrocławiu”
SZYNKARNIA — recenzja

SZYNKARNIA
Zamów online
Nr 2 wśród 61 Kawa i herbata (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Unikalne na skale kraju połączenie multitapu ze sklepem z wędlinami i serami. W naszej ofercie same najlepsze piwa z Polski i reszty Świata, lane z 14 kranów oraz spory wybór piw butelkowych. Mamy chłodnie na piwo, dzięki czemu piwo zawsze jest świeże i w optymalnej temperaturze. Do piwa serwujemy deski lokalnych wędlin i serów. W kuchni na piecu szamotowym wypiekamy autorskie podpłomyki z serami i wędlinami oraz chleby razowe na zakwasie. Codziennie podajemy Dania Dnia. Za barem stoi 2-grupowy ekspres, na którym robimy kawę ETNO, niezwykle świeżą bo paloną we Wrocławiu. Najlepiej smakuje z naszymi razowymi ciasteczkami. Nad całym lokalem sprawuje piecze para specjalistów ds żywności i żywienia. Możecie być pewni , że jesteście w dobrych rękach.

Świetne miejsce do posiedzenia ze znajomymi. Bardzo szybka i miła obsługa, zwłaszcza pani Karolina z parteru :) Kiedy tylko byliśmy gotowi aby złożyć zamówienie, kelnerka podeszła, a później co jakiś czas podchodziła upewnić się, że niczego nam nie brakowało.
Jest to idealne miejsce zarówno do posiedzenia i zjedzenia czegoś, jak i na wypicie piwa - tutejszy wybór jest bardzo duży i nawet osoby, które nie przepadają za smakiem zwykłego piwa, znajdą coś dla siebie.
Polecam!

Dziękujemy, Maria K

Czesciej przebywam w Niemczech w okolicach Monachium mam mozliwosci porownania Szynkarni z restauracjami w Niemczech Jestem zachwycona Wasza Szynkarnia z uwagi na szybko obsluge, pyszne zestawy menu, dobre piwa, no i wedlina.Polecam wszystkim bywalcom Wroclawia odwiedzcie koniuecznie Szynkarnie,i pozdrowcie ode mnie barmanke Magde.Dziekuje,serdecznie pozdrawiam

Dziękujemy, AnnaN3935

Szynkarnia to idealne miejsce dla grupy znajomych. W lokalu jest bardzo duzo miejsca. Pyszne jedzonko a najlepsze podpłomyki tradycyjne. Duzy wybór piw kraftowych ☺️ Polecam wszystkim :)

Dziękujemy, martagG2049NE

Chodze dosc czesto. Zawsze mozna znalezc cos dla siebie. Super piwo, super jedzenie, super obsługa..

Dziękujemy, wojtekszukszto
Zrecenzowano 3 września 2019

Do Szynkarni trafiliśmy całkowicie przypadkowo. Miał być to lokal tylko na szybkie piwo i kawę, tylko na przeczekanie zapowiadającego się deszczu ;) iii... zostaliśmy "chwilkę" dłużej :D obsługa przywitała nas, podała karty i przyjęła zamówienie - tak jak wcześniej wspomniałam chcieliśmy z mężem tylko piwo i kawę, więc od razu to zamówiliśmy. Jednak "z nudów" zaczęliśmy studiować menu i WOW! Przekąski w postaci desek serów, wędlin czy mieszanych - jesteśmy fanami serów, więc musieliśmy spróbować jednej z nich, tym bardziej, że stworzone były serio z nie byle jakich produktów! Potem stwierdziliśmy, że skoro tak miło nam się siedzi to w sumie tu na miejscu zjemy coś ciepłego. Mój wybór padł na podpłomyka tradycyjnego na mały głód, a mąż który uwielbia kiełbasy skusił się na "wursta z pieca" - nie pamiętam jego nazwy, ale była to kiełbasa z dziczyzny :D wszystko bardzo fajnie podane, na deskach. Kelnerka zaproponowała nam dodatkowe ziemniaczki pieczone no to też je dobraliśmy :D szczerze myślałam, że będą to takie ćwiartki ziemniaczane smażone w głębokim tłuszczu, ale (!) jakie było nasze zdziwienie, kiedy okazało się że to prawdziwe, przygotowywane na miejscu ziemniaki! Na prawdę nie ma lipy! Myślę, że przy okazji wrócimy do Was!

Dziękujemy, whatsernamepaula

SZYNKARNIA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SZYNKARNIA? Podziel się wrażeniami!