Wrocław

“Craft Beer”
SZYNKARNIA — recenzja

SZYNKARNIA
Zamów online
Nr 2 wśród 61 Kawa i herbata (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Unikalne na skale kraju połączenie multitapu ze sklepem z wędlinami i serami. W naszej ofercie same najlepsze piwa z Polski i reszty Świata, lane z 14 kranów oraz spory wybór piw butelkowych. Mamy chłodnie na piwo, dzięki czemu piwo zawsze jest świeże i w optymalnej temperaturze. Do piwa serwujemy deski lokalnych wędlin i serów. W kuchni na piecu szamotowym wypiekamy autorskie podpłomyki z serami i wędlinami oraz chleby razowe na zakwasie. Codziennie podajemy Dania Dnia. Za barem stoi 2-grupowy ekspres, na którym robimy kawę ETNO, niezwykle świeżą bo paloną we Wrocławiu. Najlepiej smakuje z naszymi razowymi ciasteczkami. Nad całym lokalem sprawuje piecze para specjalistów ds żywności i żywienia. Możecie być pewni , że jesteście w dobrych rękach.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat i obsługa. Piwo raczej polski kraft, zagranicy mało. Bywają cydry rzemieślnicze też na kranie.

Dziękujemy, wissquek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paula P, Kierownik, SZYNKARNIAOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię. Pozwolimy sobie odnieść się tylko do kwestii piw zagranicznych - zawsze można spotkać u nas przynajmniej dwa piwa zagraniczne lane (tzw. "sztosy" - aktualnie browary Cloudwater oraz To Ol) oraz około 70 różnych pozycji w butelkach - w żadnym innym Wrocławskim multitapie nie znajdzie Pan większego wyboru :)

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Byłem tam z dziewczyną dwa razy, bardzo dobra jajecznica oraz omlet, super pieczywo, a zwłaszcza ciepła, chrupiąca bułeczka. Na uwagę zasługują również pasta z kabanosa oraz twarożek, które zrobiła na nas świetne wrażenie.
Jeśli chodzi o obsługę to bardzo miła i uśmiechnięta.

Dziękujemy, Jakub L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paula P, Kierownik, SZYNKARNIAOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

A dziękujemy bardzo Panu za super opinię dotyczącą naszych śniadań, a szczególnie docenienie naszego pieczywa, które wypieka dla nas niezmiennie od lat ten sam piekarz - Pan Krzysiu w Pochlebnej :) wszystko przygotowywanie jest u nas od początku do końca :)

Zapraszamy serdecznie raz jeszcze i kolejny raz :)
Dzięki takim opiniom nasza obsługa uśmiecha się jeszcze szerzej! :)

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Miejsce do którego trafiłam przypadkiem, nie sprawdzając jakichkolwiek opinii-mój pierwszy błąd taktyczny. Moim jedynym założeniem było wypicie piwa,dlatego ogólna stylistyka i otoczenie przyciagnelo mnie do tego miejsca, nie wytyczajac mu zbyt wysokiej poprzeczki. A jednak , prośba uwzględniająca podanie słomki przerosła dwie kelnerki i niebywale niemilego,bezczelnego i nieprofejsonalnego barmana-Panie właścicielu radze zainwestowac w kursy dla pracownikow jak wyglada dobra obsluga klientów. Jeśli polityka firmy opiera się na traktowaniu klienta jak intruza, niemilej obsłudze i stworzeniu atmosfery dyskomfortu, a to wszystko w imię nie podania słomki do piwa, ponieważ podawana jest tylko do koktajli, to niestety nie wróżę temu miejscu świetlanej przyszłości. Byłam pierwszy raz, i raczej nigdy nie wrócę, mimo że wciąż twierdzę że miejsce jest urządzone ze smakiem i może mieć potencjał.

Dziękujemy, Rudzielec007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paula P, Kierownik, SZYNKARNIAOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dzień dobry Pani - dziękujemy za opinię, docenienie naszego wnętrza oraz wskazówki na jakie kursy powinniśmy wysłać obsługę ;) . Jak Pani pisze trafiła Pani do nas przypadkiem i była Pani u nas pierwszy raz, więc zakładamy, że została Pani poinformowana przez naszą obsługę - kelnerki i barmanów, że rurek do piwa nie podajemy, ponieważ jesteśmy multitapem z dobrymi piwami rzemieślniczymi i staramy się uświadamiać naszych gości, że pijąc piwo przez rurkę nie poczują i nie docenią wszystkich aromatów, które zawierają piwa serwowane w naszym lokalu. Absolutnie nie traktujemy Gości jak intruzów! Staramy się po prostu pokazać jak może smakować dobre piwo.Tak samo nie dostałaby Pani u nas piwa z sokiem, cytryną lub innym dodatkiem, który mógłby zepsuć jego naturalny smak. Takie zasady u nas panują - są jednak przypadki, kiedy obsługa je nagina i podaje Gościom rurkę do piwa - np. jeśli Gość jest po operacji zęba, założeniu aparatu na zęby. Rozumiemy, że nie podała Pani żadnego konkretnego powodu, dla jakiego nasza obsługa miałaby podać Pani rurkę? Kolejnym powodem jest to, że nasz lokal pragnie być przyjazny środowisku i na każdym kroku próbujemy eliminować nadmiar wytwarzanych śmieci. Szkoda, że z góry zakłada Pani nie powrócić do nas - mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszej odpowiedzi zmieni Pani zdanie :)

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Czy piwo można wypić przez słomkę? Najwyraźniej nie, gdyż bezcześci to wielowiekową tradycję piwowarstwa. Kwestię natury zdrowotnej to niewystarczający argument, by barmana ego zgodziło się na takie wyjątkowe ustępstwa jak podanie słomki do piwa. Polecamy dla osób gustujących w opryszczkach.

Dziękujemy, Rdzawielec
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paula P, Kierownik, SZYNKARNIAOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu Pani doświadczenia w naszym lokalu - oczywiście i Pani i barman mieli rację - w naszym lokalu szerzymy kulturę picia piwa bez słomki ani żadnych dodatków np. soku do piwa, ponieważ sprzedajemy dobre, rzemieślnicze piwa i pijąc je przez słomkę nie poczuje Pani w pełni ich aromatów i smaku. Inną sprawą są kwestie zdrowotne - wtedy słomka oczywiście się Pani należy i nasza obsługa nigdy nie robiła z tego tytułu problemów gdy Goście wspomnieli, że mają np. świeżo założony aparat na zęby, czy opatrunek na zęba czy cokolwiek innego. Po rozmowie z barmanem, który prowadził z Panią tą dyskusję, dowiedzieliśmy się, że nie wspomniała Pani o żadnym problemie zdrowotnym - jeśli faktycznie zapomniała Pani o tym wspomnieć to naprawdę szkoda, bo wtedy barman na pewno by ją Pani wydał.

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie i lemoniada malinowa tutaj zostało w mojej pamięci na bardzo długo. Obsługa miła, lokal ładny i przestronny. Wrócę napewno i polecam każdemu!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, sansewieria

SZYNKARNIA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SZYNKARNIA? Podziel się wrażeniami!