“Bardzo dobry obiad z ciekawym mixem smakow”
Splendido a'la carte — recenzja

Splendido a'la carte
Nr 70 wśród 766 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Rezerwacje
Opis: Restauracja polecana biorąc pod uwagę:spotkania biznesowe,atrakcje dla klientów, Imprezy okolicznościowe, niepowtarzalny klimat.
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracje wybralismy ze względu na lokalizacje (blisko arkad), dobre recenzje oraz ciekawe menu (polaczenie polskiego oraz wschodniego) i nie zawiedlismy sie. 3 daniowy obiad i deser byly naprawde smaczne, niektore z dan wrecz pyszne. Zaczelismy od krewetek w tempurze, kalmarow oraz tataru z tunczyka z czego krewetki i tatar byly swietne. Na kolejne dania poszly gambasy po ktorych spodziewalismy sie troche wiecej, filet mignon z serem rokpol (pyszny choc mieso jak dla mnie momentami lekko zbyt surowe) i faworyt mojej żony - dorada. Do tego wszystkiego pyszne wino i szybka obsluga zadbaly o dobry nastroj. Na deser byly lody mango oraz beza z orzechami i adwokatem - szczegolnie beza byla pyszna choc jak dla nas byla lekko za ciezka, idealnie gdyby to byla beza z owocami. Ogolnie polecam restauracje jak najbardziej, piekny wystroj, klimatowe wnetrza i dania warte swojej ceny.

Dziękujemy, Lucjan L
Napisz recenzję
Splendido a'la carte — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 28 czerwca 2017

Do Restauracji Splendido podchodziłem z dużym dystansem. Zawsze wydawało mi się, że jest to droga, niedostępna dla człowieka z ulicy restauracja.W środku - zaskoczenie. Super obsługa, jedzenie na 5, a ceny przystępne. Tajski obiad w cenie ok 25-35zł. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Maciek B
Zrecenzowano 27 czerwca 2017

Pad Thai było rewelacyjne, obsługa bardzo przyjazna, co wpływa na ogólną atmosferę, dzięki temu miałam bardzo udany wieczór :) Polecam.

Dziękujemy, Magdalena T
Zrecenzowano 27 czerwca 2017

W weekend odwiedziłem Restauracje Splendido - NIC DODAĆ NIC UJĄĆ - wyśmienicie. Prawdziwe azjatyckie jedzenie a zupka doprawiona na ostro była mistrzostwem :)
Na pewno wrócę POLECAM !!!!

Dziękujemy, Kamil P
Zrecenzowano 27 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce. Super klimat, jedzenie smaczne, porcje duże za dobrą cenę+miła obsługa. Szczerze polecam ! :)

Dziękujemy, Karolina S

Splendido a'la carte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Splendido a'la carte? Podziel się wrażeniami!