“Szybki obiad”
Restauracja Konspira — recenzja

Restauracja Konspira
Nr 7 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: "Konspira" to doskonała restauracja z prostym menu, wspaniałą kawą i prawdziwym smakiem. Restauracja Konspira jest również żywym muzeum podziemnej walki z komunizmem.

Odwiedziliśmy Was czytając opinie na TripAdvisor i skusiliśmy się na obiad.Dania podane były smaczne i bardzo obfite.Mialam ochotę na grzane piwo i Pani z obsługi bez problemu podała mimo,ze nie było w karcie.Polecam...‍♀️

Dziękujemy, Gabrysia1983

Pyszne polskie jedzenie. Duże porcja, adekwatne ceny i ten schabowy ❤️
Troszkę więcej życia i uśmiechu od obsługi i będzie idealnie.

Dziękujemy, dzydzy

Byliśmy grupą 8 osób (4 dorosłych i 4 dzieci).
Zupy podane szybko i bardzo smaczne. Borowikowa w chlebie- rewelacja.
Schabowy wzorowy, pierś z kurczaka soczysta, karczek również wyśmienity. Porcje solidne. Wszystko bardzo smaczne.

Dziękujemy, arturkZ425NV

Skuszeni opiniami na TripAdvisor wybraliśmy się do restauracji Konspira. Była długa kolejka (co tylko świadczy na plus) w której grzecznie odczekaliśmy aż usadzono nas przy stoliku w ogródku. Kelner, który się nami zajmował był świetny, nie mieliśmy żadnych zastrzezen. I tutaj kończą się plusy. Restauracja serwuje dania jak z taniej tancbudy albo może kantyny dla studentów, no dramat. Ani to smaczne, ani dobrze nie wygląda, nawalone za przeproszeniem wszystkiego jak leci, ocieka tłuszczem, sosami. Jeszcze jedliśmy w otoczeniu dwóch grup panów w wieku ok 20 lat, więc dopełnili klimat idealnie. Mnie to bardziej przypominało restaurację Sphinx. Klimat, z którego wyrosłam dawno temu. Niestety, nie polecam. Zmarnowaliśmy wieczór.

Dziękujemy, anna_8791

Jedzenie dobre, ale chłodne.
Obsługa fatalna, niemiła i kompletnie nie zainteresowana klientem.
5 osób rachunek 300 zł, pani nawet nie pofatygowała się spytać czy wszystko jest ok, bądź czy jeszcze coś podać.
Rzadko nam się zdarza nie dawać napiwku, ale w tym przypadku, nawet nad powrotem na darmowy posiłek bym się zastanawiała.
Nie polecam!
Ps. Dwa rachunki, jeden na alkohol (założone dwie firmy, ponieważ jedna nie posiada licencji na alkohol) oraz brak możliwości podzielenia rachunku.

Dziękujemy, 800patrycjaw

Restauracja Konspira — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Konspira? Podziel się wrażeniami!