“Polecam”
Restauracja Konspira — recenzja

Restauracja Konspira
Nr 7 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: "Konspira" to doskonała restauracja z prostym menu, wspaniałą kawą i prawdziwym smakiem. Restauracja Konspira jest również żywym muzeum podziemnej walki z komunizmem.

Byliśmy grupą 8 osób (4 dorosłych i 4 dzieci).
Zupy podane szybko i bardzo smaczne. Borowikowa w chlebie- rewelacja.
Schabowy wzorowy, pierś z kurczaka soczysta, karczek również wyśmienity. Porcje solidne. Wszystko bardzo smaczne.

Dziękujemy, arturkZ425NV

Skuszeni opiniami na TripAdvisor wybraliśmy się do restauracji Konspira. Była długa kolejka (co tylko świadczy na plus) w której grzecznie odczekaliśmy aż usadzono nas przy stoliku w ogródku. Kelner, który się nami zajmował był świetny, nie mieliśmy żadnych zastrzezen. I tutaj kończą się plusy. Restauracja serwuje dania jak z taniej tancbudy albo może kantyny dla studentów, no dramat. Ani to smaczne, ani dobrze nie wygląda, nawalone za przeproszeniem wszystkiego jak leci, ocieka tłuszczem, sosami. Jeszcze jedliśmy w otoczeniu dwóch grup panów w wieku ok 20 lat, więc dopełnili klimat idealnie. Mnie to bardziej przypominało restaurację Sphinx. Klimat, z którego wyrosłam dawno temu. Niestety, nie polecam. Zmarnowaliśmy wieczór.

Dziękujemy, anna_8791

Jedzenie dobre, ale chłodne.
Obsługa fatalna, niemiła i kompletnie nie zainteresowana klientem.
5 osób rachunek 300 zł, pani nawet nie pofatygowała się spytać czy wszystko jest ok, bądź czy jeszcze coś podać.
Rzadko nam się zdarza nie dawać napiwku, ale w tym przypadku, nawet nad powrotem na darmowy posiłek bym się zastanawiała.
Nie polecam!
Ps. Dwa rachunki, jeden na alkohol (założone dwie firmy, ponieważ jedna nie posiada licencji na alkohol) oraz brak możliwości podzielenia rachunku.

Dziękujemy, 800patrycjaw

Niestety jeden z najgorszych obiadów jaki jedliśmy we Wrocławiu .
1. Czas oczekiwania przy oblozeniu ok 50% lokalu - 45 min.
2. Jedzenie bardzo kiepskiej jakości. Grilowany karczek wysuszony i twardy. Schabowy smażony był chyba kilka godzin wcześniej a podgrzany chwilę przed podaniem. Kapusta zasmazana z ogromną ilością mąki.
3. Zamowilismy zupę i danie główne - zupkę podali po daniu głównym. Swoją drogą żurek w chlebie był bardzo słaby.
Podsumowując : jakość jedzenia mocno średnia a ceny mocno wygórowane.
Nie polecam.

Dziękujemy, Connector657269
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre doświadczenie, moim zdaniem jeśli jest się we Wrocławiu to trzeba to miejsce odwiedzić. Duże porcje, ceny nie są najniższe, ale też nie są moim zdaniem niestosowne. Żurek w chlebie to jest też pozycja obowiązkowa. Jeden z najlepszych chlebów jaki jadłem. Pierogi pozostawiają trochę do życzenia, acz 14 pierogów o wielkości połowy pięści za 30 zł przy zestawie dla 2 osób to bardzo sycąca ilość. Zamówiłem pyre z gzikiem, wspominany żurek i pierogi, no i musiałem je wziąć na wynos, mimo, że potrafię dużo zjeść. Gzik był fantastyczny, taki jak powinien być, a kawkę fusiastą w szklance jak za PRLu można otrzymać za 5 zł. Bardzo polecam.

Dziękujemy, 96patrykp

Restauracja Konspira — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Konspira? Podziel się wrażeniami!