“Urodziny”
Restauracja Konspira — recenzja

Restauracja Konspira
Nr 7 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: "Konspira" to doskonała restauracja z prostym menu, wspaniałą kawą i prawdziwym smakiem. Restauracja Konspira jest również żywym muzeum podziemnej walki z komunizmem.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera, jedzenie bardzo dobre i dużo, nawet można zabrać ze sobą jak nie ma możliwości zjeść. Klimat super i obsługa.

Dziękujemy, mazurmarzena3

Zrecenzowano 3 września 2019

W restauracji jest rzeczywiście sporo klientów. Dobra lokalizacja i bardzo miła, pomocna obsługa. Pod tym względem bardzo na plus. Co do jedzenia mam mieszane uczucia. O ile gzik był przepyszny, o tyle pierogi mnie zawiodły. Ciasto było zbyt miękkie, a pierogi były omaszczone sporą ilością tłuszczu i bardzo miękką cebulką. Placki ziemniaczane w sosie szpinakowym również były przeciętne. W przyszłości dam tej restauracji jeszcze jedną szansę, na pewno ponownie skuszę się na gzika. Pozostałe dania z karty również wyglądały zachęcająco.

Dziękujemy, Kaarolii
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najciekawsze jest to, że pierwszy raz trafiłam tam po.. marszu kobiet Od razu widać, że konspira! Alkohole zacne, jeść tam nie jadłam. Mimo wszystko - polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Kleinzwerg
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w tym miejscu rok temu. Jedzenie było bardzo dobre. Po roku czasu jedzenie jest w dalszym ciągu pyszne. Zdala od zatloczonego rynku. Koniecznie trzeba tu zajrzeć.

Dziękujemy, janekowalski24
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny placek po węgiersku, zimna wódka, idealne miejsce na wyjście ze znajomymi. Dużo niemców, ceny bardziej niemieckie niż polskie ale i tak warto

Dziękujemy, tomasz_glodomor

Restauracja Konspira — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Konspira? Podziel się wrażeniami!