“Byłam i tam piłam!”
Restauracja Konspira — recenzja

Restauracja Konspira
Nr 7 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: "Konspira" to doskonała restauracja z prostym menu, wspaniałą kawą i prawdziwym smakiem. Restauracja Konspira jest również żywym muzeum podziemnej walki z komunizmem.
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najciekawsze jest to, że pierwszy raz trafiłam tam po.. marszu kobiet Od razu widać, że konspira! Alkohole zacne, jeść tam nie jadłam. Mimo wszystko - polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Kleinzwerg

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w tym miejscu rok temu. Jedzenie było bardzo dobre. Po roku czasu jedzenie jest w dalszym ciągu pyszne. Zdala od zatloczonego rynku. Koniecznie trzeba tu zajrzeć.

Dziękujemy, janekowalski24
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny placek po węgiersku, zimna wódka, idealne miejsce na wyjście ze znajomymi. Dużo niemców, ceny bardziej niemieckie niż polskie ale i tak warto

Dziękujemy, tomasz_glodomor
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam to miejsce bardzo często (można powiedzieć że znam je wrecz od zaplecza) i za każdym razem jestem bardzo zadowolony ze swojej wizyty w tym jakże nastrojowym miejscu - restauracja urządzona w PRL-owskim stylu.
Profesjonalna obsługa (w szczególności Pani Asia), bardzo dobre tradycyjne jedzenie (polecam pierogi ruskie oraz żeberka) oraz szeroki wybór piw.
Bardzo serdecznie polecam.

1  Dziękujemy, hejtymon
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła i ekspresowa, oryginalny wystrój, porcje solidne, dania świeże i pyszne, nic dodać nic ująć, tak trzymać!!!

Dziękujemy, KamilaCoffee

Restauracja Konspira — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Konspira? Podziel się wrażeniami!