Wrocław

“Pyszny placek”
Restauracja Konspira — recenzja

Restauracja Konspira
Nr 7 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: "Konspira" to doskonała restauracja z prostym menu, wspaniałą kawą i prawdziwym smakiem. Restauracja Konspira jest również żywym muzeum podziemnej walki z komunizmem.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny placek po węgiersku, zimna wódka, idealne miejsce na wyjście ze znajomymi. Dużo niemców, ceny bardziej niemieckie niż polskie ale i tak warto

Dziękujemy, tomasz_glodomor

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam to miejsce bardzo często (można powiedzieć że znam je wrecz od zaplecza) i za każdym razem jestem bardzo zadowolony ze swojej wizyty w tym jakże nastrojowym miejscu - restauracja urządzona w PRL-owskim stylu.
Profesjonalna obsługa (w szczególności Pani Asia), bardzo dobre tradycyjne jedzenie (polecam pierogi ruskie oraz żeberka) oraz szeroki wybór piw.
Bardzo serdecznie polecam.

1  Dziękujemy, hejtymon
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła i ekspresowa, oryginalny wystrój, porcje solidne, dania świeże i pyszne, nic dodać nic ująć, tak trzymać!!!

Dziękujemy, KamilaCoffee
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

trafiliśmy tam właśnie na podstawie opinii TripAdvisor i to był strzał w 10. Miejsce bardzo ciekawe dla dorosłych i dla dzieci. Porcje posiłków ogromne ale tak pyszne, że żal było zostawiać coś na talerzach, niestety nie było opcji dojeść wszystkiego :) Świetna lokalizacja restauracji. Miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, gusiag2019
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porcje ogromne, w sumie nie do zjedzenia, mogłyby być mniejsze i dzięki temu tańsze :)
Buraki były dziwne, nie zjedliśmy...
Poza tym ok, ciężko i miejsce :)

Dziękujemy, Patrycja K

Restauracja Konspira — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Konspira? Podziel się wrażeniami!