Wrocław

Zrecenzowano: 1 września 2019
sandruszkax
Skoczów, Polska
Widoki cieszą oko

Byliśmy w piękny słoneczny dzień, widoki zapierają dech. Fajne legendy na ścianach, pomagają... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
kaska_pelaskaa
Nowogard, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas wizyty we Wrocławiu warto wjechać na 49 piętro i zobaczyć miasto z tej perspektywy. Wieża widokowa mieści się przy galerii, więc można wyskoczyć przy okazji na kawę czy coś zjeść. Jedyny minus to system sprzedaży biletów. Trzeba przyjechać na miejsce by je zakupić, nie można tego zrobić przez internet. My mieliśmy szczęście, bo w środku tygodnia w godzinach dopołudniowych załapalismy się na wjazd za pół godziny. Jednak domyślam się, że w weekendy z miejscami może być ciężej, a jazda w jedną część miasta dwa razy, raz po bilety i raz by z nich skorzystać, może być uciążliwa. Polecam zadzwonić do punktu sprzedaży przed wyruszeniem po kupno biletów i zorientować się, jak wygląda sytuacja. Na górze spędza się około 20 minut.

Dziękujemy, sandruszkax
Zrecenzowano: 1 września 2019

1. Dobra lokalizacja, bezproblemowy dojazd z każdego miejsca we Wrocławiu.
2. Lokalizacja w centrum handlowym, więc można skoczyć na zakupy czy coś zjeść.
3. Miła obsługa w kasie, miły ochroniarz wpuszczający przez bramkę.
4. Wspaniałe widoki ze szczytu wieży
5. Klimatyczne miejsce zwłaszcza wieczorem, z widokiem na wieczorny Wrocław
6. Ceny nie są powalające, jest całkiem ok
7. Atrakcja dla osób w każdym wieku
8. Krasnal :)

Minusowe punkty:
1. Nie da się tu dostać "z marszu", bo nigdy nie ma biletów
2. Ciężko cokolwiek zobaczyć, gdy jest słaba pogoda, a i tak sprzedają bilety.

Dziękujemy, Uwielbiajaca_podroze
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Myślę że obowiązkowy punkt wycieczki po Wrocławiu , jedyny kłopot to kolejka za biletami , warto więc być wcześniej przy kasie.Szybka winda zawiezie was do punktu widokowego skąd rozciąga się niesamowity widok na miasto.Warto zobaczyć.

1  Dziękujemy, MiroslawK_13
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Ja wraz z rodziną mknołem raptem 2 godziny tylko poto aby się dowiedzieć że niema biletów masakra .Brak rezewacji internetowej . rada posłac tate autem po bilety i wtedy sie wybrac . polecam rejs statkiem .fontanne koło zoo . a pozatym to wszedzie kolejki i braki biletowe .wrocław tragedia .szkoda i to bardzo. polecam plac targowy i bar w okienku smacznie domowo i tanio ..

Dziękujemy, Ania B
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Ciekawa alternatywa dla PKiN w Warszawie :)
Dobry pomysł to profesjonalne zdjęcie na szczycie, można dokupić magnes i taka nietypowa pamiątka :)

1  Dziękujemy, Robert K