Widoki cieszą oko

Byliśmy w piękny słoneczny dzień, widoki zapierają dech. Fajne legendy na ścianach, pomagają... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
kaska_pelaskaa
Nowogard, Polska
CO ZA WIDOKI!!!

Super miejsce, aby obejrzeć Wrocław z wysokiej perspektywy. Od strony południowej przez zachodnią... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
331travellerone
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019

1. Dobra lokalizacja, bezproblemowy dojazd z każdego miejsca we Wrocławiu.
2. Lokalizacja w centrum handlowym, więc można skoczyć na zakupy czy coś zjeść.
3. Miła obsługa w kasie, miły ochroniarz wpuszczający przez bramkę.
4. Wspaniałe widoki ze szczytu wieży
5. Klimatyczne miejsce zwłaszcza wieczorem, z widokiem na wieczorny Wrocław
6. Ceny nie są powalające, jest całkiem ok
7. Atrakcja dla osób w każdym wieku
8. Krasnal :)

Minusowe punkty:
1. Nie da się tu dostać "z marszu", bo nigdy nie ma biletów
2. Ciężko cokolwiek zobaczyć, gdy jest słaba pogoda, a i tak sprzedają bilety.

Dziękujemy, Uwielbiajaca_podroze
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Myślę że obowiązkowy punkt wycieczki po Wrocławiu , jedyny kłopot to kolejka za biletami , warto więc być wcześniej przy kasie.Szybka winda zawiezie was do punktu widokowego skąd rozciąga się niesamowity widok na miasto.Warto zobaczyć.

1  Dziękujemy, MiroslawK_13
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Ja wraz z rodziną mknołem raptem 2 godziny tylko poto aby się dowiedzieć że niema biletów masakra .Brak rezewacji internetowej . rada posłac tate autem po bilety i wtedy sie wybrac . polecam rejs statkiem .fontanne koło zoo . a pozatym to wszedzie kolejki i braki biletowe .wrocław tragedia .szkoda i to bardzo. polecam plac targowy i bar w okienku smacznie domowo i tanio ..

Dziękujemy, Ania B
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Ciekawa alternatywa dla PKiN w Warszawie :)
Dobry pomysł to profesjonalne zdjęcie na szczycie, można dokupić magnes i taka nietypowa pamiątka :)

1  Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Najszybszy sposób na zwiedzenie całego Wrocławia:):) Fajnym przeżyciem jest tez przejażdżka naprawdę szybką windą.

Dziękujemy, kolololo85