Zapisz
Podziwianie widoków na szybko.

Widoki oczywiście wspaniałe. Obsługa miła. Czasu na podziwianie według mnie za mało ale inni się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 października 2020
Bartek W
Warszawa, Polska
Warto zobaczyć, ale...

Z pewnością jest to najlepszy punkt widokowy we Wrocławiu ze względu na możliwość podziwiania... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 września 2020
mkacper_cls
Otwock, Polska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Myślę że obowiązkowy punkt wycieczki po Wrocławiu , jedyny kłopot to kolejka za biletami , warto więc być wcześniej przy kasie.Szybka winda zawiezie was do punktu widokowego skąd rozciąga się niesamowity widok na miasto.Warto zobaczyć.

1  Dziękujemy, MiroslawK_13
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Ja wraz z rodziną mknołem raptem 2 godziny tylko poto aby się dowiedzieć że niema biletów masakra .Brak rezewacji internetowej . rada posłac tate autem po bilety i wtedy sie wybrac . polecam rejs statkiem .fontanne koło zoo . a pozatym to wszedzie kolejki i braki biletowe .wrocław tragedia .szkoda i to bardzo. polecam plac targowy i bar w okienku smacznie domowo i tanio ..

1  Dziękujemy, Ania B
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Ciekawa alternatywa dla PKiN w Warszawie :)
Dobry pomysł to profesjonalne zdjęcie na szczycie, można dokupić magnes i taka nietypowa pamiątka :)

2  Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Najszybszy sposób na zwiedzenie całego Wrocławia:):) Fajnym przeżyciem jest tez przejażdżka naprawdę szybką windą.

Dziękujemy, kolololo85
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Jestem rozczarowana. Wcześniej sprawdzałam tą atrakcje. Nie było nic napisane że trzeba wcześniej kupić bilety. Przeszłam z rodziną pół Wrocławia , żeby okazało się że nie ma biletów na następne trzy godziny. W internecie nie można ich kupić . Więc odeszlismy z kwitkiem. Wydaje mi się , że jest to trochę uciążliwe nie znając miasta jechać dwa razy. Najpierw po bilet, a potem na punkt widokowy. Nie polecam.

5  Dziękujemy, Arkonka2019