“Rewelacja. Jedzenie, klimat, obsługa na 100%”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Restauracje odwiedziliśmy 20 września tego roku. Zarezerwowalismy wcześniej stolik dla dwoje. Wszystko przebiegło sprawnie. I choć na jedzenie trzeba było długo czekać bo ruch był przeogromny, Pani która nas obsługiwał dbała aby wizyta przebiegała nam miło i nie o suchym pysku ;p jak to się mówi.
Stek petarda, kolorowe słoje z whisky również. A miejsce ma klimat który bardzo odpowiada mi i mężowi. Do tego muzyka na żywo.
Było świetnie, polecam i dziękuję!
Jeśli ktoś się zastanawia czy warto dać za porcje steku ponad 110zł. To spieszę z odpowiedzią, tam WARTO!
POLECAM❤️

Dziękujemy, Agnieszka S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Ogromne dzięki za rewelacyjną rekomendację! Świetnie, że Wasza wizyta przebiegła w pełni pomyślnie, a nasza obsługa zadbała o każdy szczegół. Nie mogło wyjść lepiej! Oby więcej takich wizyt! Wpadajcie!

Kilka dni temu odwiedziliśmy jedno z najpopularniejszych miejsc w sercu Wrocławia, bardziej w celu wypicia drinków, jednakże wystarczyło dosłownie kilka minut i zobaczenie dań wynoszonych przez kelnerów, że musieliśmy spróbować Państwa burgerów. Wizyta się opłaciła, wszystko nam smakowało, szczególne słowa uznania dla kelnera Marcina B. Który pomógł nam wybrać najpierw koktajle, potem jedzenie, także nie pozostaje mi nic jak wystawić Państwu 5 gwiazdek.

Dziękujemy, Tom_tym

Cześć! Dzięki wielkie! Dobry klimat to podstawa, od razu wszystko lepiej smakuje Fajnie, że Wasza wizyta się udała. Dzięki za słowa uznania dla Marcina, profesjonalna obsługa to nasz główny cel. Mamy nadzieję, że wkrótce wpadniecie ponownie. Do zobaczenia!

Chwilę musieliśmy poczekać na steaka, ale warto było, mięsko medium -perfekcyjne. W oczekiwaniu na danie główne zasmakowałem Major Jar dla tych co nie przepadają za zbytnio słodkimi drinkami a lubuja się raczej w goryczce campari. No i do tego przeurocza kelnerka Paulina która swoją pozytywną aurą sprawia ze czlowiek wychodzi z tego miejsca syty i zadowolony. Napewno tu jeszcze wrócę

Dziękujemy, Arkadiusz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rekomendację! Czas oczekiwania to gwarancja standardów odpowiedniego przygotowania ;)
To fantastycznie, że wszystko zagrało! Wpadnij jeszcze kiedyś i spróbuj innych smaków. Na pewno poczujesz się zaskoczony! Do zobaczenia!

Polecam burgery bardzo smaczne podawane z frytkami z charakterystycznym nożem. Napoje w tzw jarach super! Przemiła obsługa szczególnie Pani Ola B

Dziękujemy, Aleksandra S

Dziękujemy za recenzję, Aleksandro! Wpadnij jeszcze kiedyś na Jara i może tym razem steaka? Albo żebro? Kto wie ;) Pozdrawiamy!

Byliśmy ostatnio ze znajomymi. Rewelacyjny klimat, zarówno za sprawą muzyki na żywo jak i obsługi (pozdrawiamy Damiana). Doskonale steki i burgery. Na pewno będziemy wracać

Dziękujemy, siteczqo

No a jak! Mega, że macie tak rewelacyjne wrażenia! Trzymamy za słowo! Do zobaczenia!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!