“Świetna atmosfera dopełniona pysznym jedzeniem”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Kilka dni temu odwiedziliśmy jedno z najpopularniejszych miejsc w sercu Wrocławia, bardziej w celu wypicia drinków, jednakże wystarczyło dosłownie kilka minut i zobaczenie dań wynoszonych przez kelnerów, że musieliśmy spróbować Państwa burgerów. Wizyta się opłaciła, wszystko nam smakowało, szczególne słowa uznania dla kelnera Marcina B. Który pomógł nam wybrać najpierw koktajle, potem jedzenie, także nie pozostaje mi nic jak wystawić Państwu 5 gwiazdek.

Dziękujemy, Tom_tym
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Cześć! Dzięki wielkie! Dobry klimat to podstawa, od razu wszystko lepiej smakuje Fajnie, że Wasza wizyta się udała. Dzięki za słowa uznania dla Marcina, profesjonalna obsługa to nasz główny cel. Mamy nadzieję, że wkrótce wpadniecie ponownie. Do zobaczenia!

Chwilę musieliśmy poczekać na steaka, ale warto było, mięsko medium -perfekcyjne. W oczekiwaniu na danie główne zasmakowałem Major Jar dla tych co nie przepadają za zbytnio słodkimi drinkami a lubuja się raczej w goryczce campari. No i do tego przeurocza kelnerka Paulina która swoją pozytywną aurą sprawia ze czlowiek wychodzi z tego miejsca syty i zadowolony. Napewno tu jeszcze wrócę

Dziękujemy, Arkadiusz M

Dziękujemy za rekomendację! Czas oczekiwania to gwarancja standardów odpowiedniego przygotowania ;)
To fantastycznie, że wszystko zagrało! Wpadnij jeszcze kiedyś i spróbuj innych smaków. Na pewno poczujesz się zaskoczony! Do zobaczenia!

Polecam burgery bardzo smaczne podawane z frytkami z charakterystycznym nożem. Napoje w tzw jarach super! Przemiła obsługa szczególnie Pani Ola B

Dziękujemy, Aleksandra S

Dziękujemy za recenzję, Aleksandro! Wpadnij jeszcze kiedyś na Jara i może tym razem steaka? Albo żebro? Kto wie ;) Pozdrawiamy!

Byliśmy ostatnio ze znajomymi. Rewelacyjny klimat, zarówno za sprawą muzyki na żywo jak i obsługi (pozdrawiamy Damiana). Doskonale steki i burgery. Na pewno będziemy wracać

Dziękujemy, siteczqo

No a jak! Mega, że macie tak rewelacyjne wrażenia! Trzymamy za słowo! Do zobaczenia!

Byliśmy z narzeczonym na burgerze we Wrocławiu, obslugiwala nas Nicole :) jedzenie petarda, obsługa brak słów.. :) profesjonalizm, niesamowite podejście do klienta..nigdzie się nie spotkałam z taka obsługa!! Polecam !!!!

Dziękujemy, AniaB1791

Dzięki wielkie! Profesjonalna obsługa to nasz priorytet. Ekipa się mega stara, fajnie, że ją doceniacie. Kiedy znowu wpadniecie na szamę? :D

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!