“Super obsługa i doskonałe jedzenie”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Chwilę musieliśmy poczekać na steaka, ale warto było, mięsko medium -perfekcyjne. W oczekiwaniu na danie główne zasmakowałem Major Jar dla tych co nie przepadają za zbytnio słodkimi drinkami a lubuja się raczej w goryczce campari. No i do tego przeurocza kelnerka Paulina która swoją pozytywną aurą sprawia ze czlowiek wychodzi z tego miejsca syty i zadowolony. Napewno tu jeszcze wrócę

Dziękujemy, Arkadiusz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rekomendację! Czas oczekiwania to gwarancja standardów odpowiedniego przygotowania ;)
To fantastycznie, że wszystko zagrało! Wpadnij jeszcze kiedyś i spróbuj innych smaków. Na pewno poczujesz się zaskoczony! Do zobaczenia!

Polecam burgery bardzo smaczne podawane z frytkami z charakterystycznym nożem. Napoje w tzw jarach super! Przemiła obsługa szczególnie Pani Ola B

Dziękujemy, Aleksandra S

Dziękujemy za recenzję, Aleksandro! Wpadnij jeszcze kiedyś na Jara i może tym razem steaka? Albo żebro? Kto wie ;) Pozdrawiamy!

Byliśmy ostatnio ze znajomymi. Rewelacyjny klimat, zarówno za sprawą muzyki na żywo jak i obsługi (pozdrawiamy Damiana). Doskonale steki i burgery. Na pewno będziemy wracać

Dziękujemy, siteczqo

No a jak! Mega, że macie tak rewelacyjne wrażenia! Trzymamy za słowo! Do zobaczenia!

Byliśmy z narzeczonym na burgerze we Wrocławiu, obslugiwala nas Nicole :) jedzenie petarda, obsługa brak słów.. :) profesjonalizm, niesamowite podejście do klienta..nigdzie się nie spotkałam z taka obsługa!! Polecam !!!!

Dziękujemy, AniaB1791

Dzięki wielkie! Profesjonalna obsługa to nasz priorytet. Ekipa się mega stara, fajnie, że ją doceniacie. Kiedy znowu wpadniecie na szamę? :D

Pyszne jedzenie, polecam szczególnie burgera. Klimat lokalu niesamowity. Na duży plus obsługa, polecam kelnerkę Nicole.

Dziękujemy, isingarot

No pewnie, że pycha! Dzięki za wizytę i do zobaczenia następnym razem! Pozdro!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!