Wrocław

“Super”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Polecam burgery bardzo smaczne podawane z frytkami z charakterystycznym nożem. Napoje w tzw jarach super! Przemiła obsługa szczególnie Pani Ola B

Dziękujemy, Aleksandra S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za recenzję, Aleksandro! Wpadnij jeszcze kiedyś na Jara i może tym razem steaka? Albo żebro? Kto wie ;) Pozdrawiamy!

Byliśmy ostatnio ze znajomymi. Rewelacyjny klimat, zarówno za sprawą muzyki na żywo jak i obsługi (pozdrawiamy Damiana). Doskonale steki i burgery. Na pewno będziemy wracać

Dziękujemy, siteczqo

No a jak! Mega, że macie tak rewelacyjne wrażenia! Trzymamy za słowo! Do zobaczenia!

Byliśmy z narzeczonym na burgerze we Wrocławiu, obslugiwala nas Nicole :) jedzenie petarda, obsługa brak słów.. :) profesjonalizm, niesamowite podejście do klienta..nigdzie się nie spotkałam z taka obsługa!! Polecam !!!!

Dziękujemy, AniaB1791

Dzięki wielkie! Profesjonalna obsługa to nasz priorytet. Ekipa się mega stara, fajnie, że ją doceniacie. Kiedy znowu wpadniecie na szamę? :D

Pyszne jedzenie, polecam szczególnie burgera. Klimat lokalu niesamowity. Na duży plus obsługa, polecam kelnerkę Nicole.

Dziękujemy, isingarot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

No pewnie, że pycha! Dzięki za wizytę i do zobaczenia następnym razem! Pozdro!

Ten lokal we Wrocławiu zna chyba każdy, jeśli nie to zdecydowanie powinien!
Jedne z najlepszych steków jakie miałam okazję próbować, burgery też sztos zwłaszcza z opcją polewy serowej. Fajnie, że restauracja stawia na jakość produktów i nie uważam żeby ceny były przesadzone, bo na dobrym jedzeniu nie należy oszczędzać. Mega klimat samego lokalu, pomysłowy sposób podania dań i fantastyczne jary, które nie tylko wizualnie robią robotę.
W kwestii obsługi nie mam również nic do zarzucania, ludzie z pasją i uśmiechem na twarzy zwłaszcza Damian, który nas obsługiwał - luźne i zarazem profesjonalne podejście do gościa, duża wiedza na temat zawartości karty i dzielenie się własnymi spostrzeżeniami, mega na plus do ogólnego wrażenia.
Polecanko mocno!

Dziękujemy, Julczik

Extra rekomendacja! Dzięki wielkie za te słowa! To dla nas wiele znaczy. Ekipa stara się na maxa i świetnie jak ktoś to docenia. Mega uczucie przychodzić do pracy i wiedzieć, że odwala się kawał dobrej roboty ;)
Zbieraj wkipię i wbijaj na jadło! Pozdrawiamy!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!