Wrocław

“Miejsce sztos 🔥”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Ten lokal we Wrocławiu zna chyba każdy, jeśli nie to zdecydowanie powinien!
Jedne z najlepszych steków jakie miałam okazję próbować, burgery też sztos zwłaszcza z opcją polewy serowej. Fajnie, że restauracja stawia na jakość produktów i nie uważam żeby ceny były przesadzone, bo na dobrym jedzeniu nie należy oszczędzać. Mega klimat samego lokalu, pomysłowy sposób podania dań i fantastyczne jary, które nie tylko wizualnie robią robotę.
W kwestii obsługi nie mam również nic do zarzucania, ludzie z pasją i uśmiechem na twarzy zwłaszcza Damian, który nas obsługiwał - luźne i zarazem profesjonalne podejście do gościa, duża wiedza na temat zawartości karty i dzielenie się własnymi spostrzeżeniami, mega na plus do ogólnego wrażenia.
Polecanko mocno!

Dziękujemy, Julczik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Extra rekomendacja! Dzięki wielkie za te słowa! To dla nas wiele znaczy. Ekipa stara się na maxa i świetnie jak ktoś to docenia. Mega uczucie przychodzić do pracy i wiedzieć, że odwala się kawał dobrej roboty ;)
Zbieraj wkipię i wbijaj na jadło! Pozdrawiamy!

Bardzo dobre jedzenie, mimo wysokich cen naprawdę warto przyjść i spróbować steków i burgerów ! Na pewno wrócimy! Bardzo dziękujemy panu kelnerowi Marcinowi B. za tak profesjonalne podejście i za doradzenie!

Dziękujemy, Katarzyna N

Dziękujemy za recenzję! Profesjonalizm to nasze drugie imię. Fajnie, że mieliśmy szansę popisać się swoimi umiejętnościami. Pamiętaj, cena = jakość Zapraszamy!

Super jedzenie, super obsługa. Kelner Marcin B. Naprawdę potrafi doradzić. Szkoda, że w innych knajpach niema takiej rzetelnej obsługi.

Dziękujemy, Michał O

Dzięki, Michał! Mega, że doceniasz naszą pracę, to dla nas naprawdę ważne.
Ps. po co inne, jak zawsze możesz wpaść do nas Pozdrawiamy!

Byliśmy w restauracji w niedzielny wieczór z grupka przyjaciół. Przemiła obsługa, wszystkie dania i napoje bardzo szybko przygotowane i podane przez bardzo sympatycznego kelnera (Damiana). Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, Wojciech B

Dziękujemy, Wojciech! Cieszymy się, że wieczór był udany i wszyscy wyszli zadowoleni. Ekipa daje z siebie wszystko, fajnie, że doceniacie pracę Damiana. To się szanuje! Wpadajcie częściej!

Bardzo fajny wystroj wnetrza oraz dobra ale bie za głośna muzyka. Bardzo dobre jedzenie dobrze doradzone przez Marcina oraz super drinki od Marcela

Dziękujemy, Pawel131313

Dziękujemy za recenzję! Widać, że wizyta się udała
Liczymy, że wrócisz po więcej! Do zobaczenia!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!