Wrocław

“Pyszne żeberka i lemoniada <3”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Wyjątkowe soczyste żeberka z dużą ilością sosu,takie powinny być wszędzie. <3 Prawie nie spróbowalibyśmy ich zniechęceni przez pierwszego niezbyt miłego kelnera, dopiero kiedy Pan Przemek przejął nas wróciła chęć na jedzenie i dobry humor. Polecamy Pana Przemka!

Dziękujemy, anzo_zz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Żebra rządzą!!! Mega, że wizyta się udała, a Przemek uratował sytuację. Najwyższy poziom obsługi to nasz główny cel. Mamy nadzieję, że chętnie do nas wrócicie. Może tym razem na steaki? Pozdrawiamy!

Bardzo przyjemne miejsce na pewno tam wrócimy. Pyszne jedzenie duży wybór polecam miejsce na 100%. Dziękuję Panu Przemkowi za jakość obsługi. Profesjonalnie i z uśmiechem. Zostaliśmy poinformowani o czasie oczekiwania A po jedzeniu Pan Przemek upewnil się czy wszystko smakowało. To w dużej mierze od obsługi zależy jakość miejsca i myślę że powinien dostać Pan podwyżkę. Bardzo dziękujmy za mile spędzony czas i doskonały smak który zapamiętamy na długo.

Dziękujemy, Renata B

Dziękujemy za rekomendację, Renato! Profesjonalizm to nasze drugie imię Mega, że wizyta u nas okazała się tak rewelacyjnym zaskoczeniem. Szczególnie miło, że doceniasz naszą obsługę, Przemek to rzeczywiście mistrz w swoim fachu, daje radę. Liczymy, że wrócicie po więcej. Pozdrawiamy!!

Miejsce z klimatem, swietne jedzenie, drinki rewelacja.Obsluga I podejscie pana Przemka na najwyzszym poziomie!polecam

Dziękujemy, Patrycja O

Dzięki, Partycja! Dobry klimat to podstawa! Przemek daje radę. Pozdro!!

Obiad z kelner Przemkiem nie do zapomniane wrażenia smakowe. Kolejnym razem również wrócimy do Was na pyszne burger.

Dziękujemy, Calineczkaroza

No i pięknie!! Dzięki, że wpadliście, czekamy na kolejną wizytę!

Szczerze polecam to miejsce! Jedzenie jest fantastyczne, obsługa dobra, (zależnie od kelnera). Pozdrawiam bardzo miłego kelnera p. Przemka! Jedynie czas oczekiwania w weekend dlugi.

Dziękujemy, DanielO3485

Dzięki, Daniel! Dobra rekomendacja nie jest zła Fajnie, że doceniasz obsługę, to się szanuje! Przemek pozdrawia!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!