“Burger i koktajl arbuzowy bezalkoholowy”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Bardzo przyjemne miejsce na pewno tam wrócimy. Pyszne jedzenie duży wybór polecam miejsce na 100%. Dziękuję Panu Przemkowi za jakość obsługi. Profesjonalnie i z uśmiechem. Zostaliśmy poinformowani o czasie oczekiwania A po jedzeniu Pan Przemek upewnil się czy wszystko smakowało. To w dużej mierze od obsługi zależy jakość miejsca i myślę że powinien dostać Pan podwyżkę. Bardzo dziękujmy za mile spędzony czas i doskonały smak który zapamiętamy na długo.

Dziękujemy, Renata B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rekomendację, Renato! Profesjonalizm to nasze drugie imię Mega, że wizyta u nas okazała się tak rewelacyjnym zaskoczeniem. Szczególnie miło, że doceniasz naszą obsługę, Przemek to rzeczywiście mistrz w swoim fachu, daje radę. Liczymy, że wrócicie po więcej. Pozdrawiamy!!

Miejsce z klimatem, swietne jedzenie, drinki rewelacja.Obsluga I podejscie pana Przemka na najwyzszym poziomie!polecam

Dziękujemy, Patrycja O

Dzięki, Partycja! Dobry klimat to podstawa! Przemek daje radę. Pozdro!!

Obiad z kelner Przemkiem nie do zapomniane wrażenia smakowe. Kolejnym razem również wrócimy do Was na pyszne burger.

Dziękujemy, Calineczkaroza

No i pięknie!! Dzięki, że wpadliście, czekamy na kolejną wizytę!

Szczerze polecam to miejsce! Jedzenie jest fantastyczne, obsługa dobra, (zależnie od kelnera). Pozdrawiam bardzo miłego kelnera p. Przemka! Jedynie czas oczekiwania w weekend dlugi.

Dziękujemy, DanielO3485

Dzięki, Daniel! Dobra rekomendacja nie jest zła Fajnie, że doceniasz obsługę, to się szanuje! Przemek pozdrawia!

Polecam pyszne drinki w Whiskey. Ciekawe połączenia smaków oraz ładne podanie robią wrażenie. Burgery wraz z dodatkami godne polecania. Natomiast odradzam salatki przynajmniej jeśli chodzi o sałatkę z grillowanym kurczakiem- sucha, bez smaku, cena zdecydowanie nieadekwatna do jakości. Na plus bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, klaudia_waszko

Dziękujemy za recenzję! Trochę konstruktywnej krytyki też nie zaszkodzi. Super, że wizyta wypaliła, resztę da się dopracować na 5. Wpadnij jeszcze, przekonasz się!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!