Wrocław

“Świetne żeberka i wspaniała obsługa!”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Szczerze polecam to miejsce! Jedzenie jest fantastyczne, obsługa dobra, (zależnie od kelnera). Pozdrawiam bardzo miłego kelnera p. Przemka! Jedynie czas oczekiwania w weekend dlugi.

Dziękujemy, DanielO3485
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzięki, Daniel! Dobra rekomendacja nie jest zła Fajnie, że doceniasz obsługę, to się szanuje! Przemek pozdrawia!

Polecam pyszne drinki w Whiskey. Ciekawe połączenia smaków oraz ładne podanie robią wrażenie. Burgery wraz z dodatkami godne polecania. Natomiast odradzam salatki przynajmniej jeśli chodzi o sałatkę z grillowanym kurczakiem- sucha, bez smaku, cena zdecydowanie nieadekwatna do jakości. Na plus bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, klaudia_waszko

Dziękujemy za recenzję! Trochę konstruktywnej krytyki też nie zaszkodzi. Super, że wizyta wypaliła, resztę da się dopracować na 5. Wpadnij jeszcze, przekonasz się!

Naprawdę przepyszne jedzenie. Burger z frytkami bardzo mi smakował. Obsługa świetna, miejsce z klimatem.

Dziękujemy, basia182

Extra! O takie wrażenia nam chodzi! Wpadnij jeszcze kiedyś ;) Może tym razem spróbujesz steaka?

Super miejsce. Atmosfera i jedzenie bardzo dobre. Obsługa najwyższej jakości w postaci pana Marcina B zachęca do kolejnych wizyt. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, 271krzysztofr

Dzięki wielkie! Robimy co w naszej mocy, żeby było dobrze A Marcin B to mistrz w swoim fachu! Wpadajcie!!

Wszystko naprawdę poszło sprawnie , choć jeśli wybieracie się większą ekipa to lepiej zarezerwować stolik troszkę wcześniej aby mieć pewne miejsca. Szybka obsługa ( polecam kelnera Przemka) , wyśmienite mięso , świetne drinki. Polecam z całego serca mega klimat

Dziękujemy, AngelikaO291

Nic dodać, nic ująć! Dziękujemy za wizytę i słowa uznania, dzięki którym nasza praca to czysta przyjemność ;)
Wpadaj częściej! Zapraszamy!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!