“Przepyszne”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Naprawdę przepyszne jedzenie. Burger z frytkami bardzo mi smakował. Obsługa świetna, miejsce z klimatem.

Dziękujemy, basia182
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Extra! O takie wrażenia nam chodzi! Wpadnij jeszcze kiedyś ;) Może tym razem spróbujesz steaka?

Super miejsce. Atmosfera i jedzenie bardzo dobre. Obsługa najwyższej jakości w postaci pana Marcina B zachęca do kolejnych wizyt. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, 271krzysztofr

Dzięki wielkie! Robimy co w naszej mocy, żeby było dobrze A Marcin B to mistrz w swoim fachu! Wpadajcie!!

Wszystko naprawdę poszło sprawnie , choć jeśli wybieracie się większą ekipa to lepiej zarezerwować stolik troszkę wcześniej aby mieć pewne miejsca. Szybka obsługa ( polecam kelnera Przemka) , wyśmienite mięso , świetne drinki. Polecam z całego serca mega klimat

Dziękujemy, AngelikaO291
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Nic dodać, nic ująć! Dziękujemy za wizytę i słowa uznania, dzięki którym nasza praca to czysta przyjemność ;)
Wpadaj częściej! Zapraszamy!

Polecam restauracje wielkie burgery szybko podane drinki przez przemilego kelnera Przemka. Muzyka na żywo jest dodatkową atrakcją a ceny normalne rynkowe

Dziękujemy, Joanna L

Dzięki, Joanno! Świetnie, że wizyta wypaliła w 100%, czekamy na kolejną! Wpadaj!

Świetna atmosfera i obsługa! Przyjmujący nasze zamówienie Pan Marcin zadbał by wszystko było jak należy (doradził i był bardzo kontaktowy). Stek (średnie raw) i żeberka były idealnie zrobione pod kierownictwem szefa kuchni Cygana. Napoje zrobione przez Mateusza idealne. Jedyne co w lokalu można by zmienić to trochę większe stoliki dla dwojga, bo Marcin podając dania rozlał sos, ale sprawnie wszystko zorganizował by nie wyjść stratnym. Bardzo polecam!

Dziękujemy, Tomek_tom1

Uff! Byłaby wtopa Mega, że wizyta okazała się tak pozytywnym zaskoczeniem. Stawiamy na najwyższe standardy w każdej kwestii, dlatego szczególnie miło, że doceniasz jakość naszej obsługi. Mamy nadzieję, że z wielką chęcią zawitacie w nasze progi po raz kolejny. Do zobaczenia!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!