“Mniaaaam :)”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Od czasu do czasu pozwalam sobie na ten luksus jakim są steki w whiskey :) Jak jest dużo ludzi, to można na stek czekać godzinę. Zdarzyło się, że na samo zebranie zamówienia czekaliśmy 20 minut- za to odejmuję 1*. Co by nie gadać, smak to wszystko rekompensuje i jeszcze się nie zawiodłam :)

Dziękujemy, Ania K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za recenzję, Aniu! Cieszymy się, że wizyta u nas była dla Ciebie tak miłym przeżyciem. Podobno wszystko co dobre, przychodzi z czasem Mimo wszystko, postaramy się, aby kolejne odwiedziny były idealne. Czekamy!!!

Rewelacyjna kolejna wizyta! Jak zwykle cudowne jedzenie, zupka pomidorowa ostra i pyszna a obsługa przez Natalię REWELACJA :)

Dziękujemy, G2713VYannao
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dzięki wielkie! Szykuj się na więcej i wpadaj częściej! Do zobaczenia!

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre warto pójść składniki są pierwsza klasa fajny lokal picie okej, ale wszystko smakuje po prostu dobrze duży plus za wystrój, troszkę drogo

Dziękujemy, Tommysan98

Dziękujemy za rekomendację! Wizyta klasa! Czy jest coś, nad czym moglibyśmy popracować, aby kolejna wizyta dała nam pięć gwiazdek z Twojej strony? Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 13 września 2019

Jedna z moich ulubionych restauracji. Jedzenie jest wyśmienite, szczególnie steak podawany na gorącym kamieniu. Podobnie jak napoje, które dla nas przygotował dziś Marcel. Pierwsza klasa! Do tego bardzo miły i kontaktowy kelner Marcin. Sam w sobie lokal jest bardzo klimatyczny, z dobra muzyka pasująca do wystroju restauracji. Jednym słowem - rewelacja!

Dziękujemy, Justyna Ł

Rewelacja! Brzmi dobrze Extra jest być TOP of the TOP, dziękujemy za te słowa. Mamy nadzieję, że nic się nie zmieni i zostaniesz naszym stałym bywalcem. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 13 września 2019

Burgery niesamowite, świętowaliśmy akurat w ten dzień ważną okazję i się nie zawiedliśmy! :) Obsługiwała nas pani Kasia D. :) bardzo miła i pomocna.
Wrócimy niedługo!

Dziękujemy, Klaudia C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Dziękujemy za ocenę, Klaudia! Cieszymy się, że wizyta spełniła Wasze oczekiwania, szczególnie TEGO dnia
Pozdrowienia od Kasi! Czekamy na kolejną wizytę!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!