“Jedzenie burger ”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Dobre warto pójść składniki są pierwsza klasa fajny lokal picie okej, ale wszystko smakuje po prostu dobrze duży plus za wystrój, troszkę drogo

Dziękujemy, Tommysan98
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rekomendację! Wizyta klasa! Czy jest coś, nad czym moglibyśmy popracować, aby kolejna wizyta dała nam pięć gwiazdek z Twojej strony? Pozdrawiamy!

Jedna z moich ulubionych restauracji. Jedzenie jest wyśmienite, szczególnie steak podawany na gorącym kamieniu. Podobnie jak napoje, które dla nas przygotował dziś Marcel. Pierwsza klasa! Do tego bardzo miły i kontaktowy kelner Marcin. Sam w sobie lokal jest bardzo klimatyczny, z dobra muzyka pasująca do wystroju restauracji. Jednym słowem - rewelacja!

Dziękujemy, Justyna Ł

Rewelacja! Brzmi dobrze Extra jest być TOP of the TOP, dziękujemy za te słowa. Mamy nadzieję, że nic się nie zmieni i zostaniesz naszym stałym bywalcem. Do zobaczenia!

Burgery niesamowite, świętowaliśmy akurat w ten dzień ważną okazję i się nie zawiedliśmy! :) Obsługiwała nas pani Kasia D. :) bardzo miła i pomocna.
Wrócimy niedługo!

Dziękujemy, Klaudia C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za ocenę, Klaudia! Cieszymy się, że wizyta spełniła Wasze oczekiwania, szczególnie TEGO dnia
Pozdrowienia od Kasi! Czekamy na kolejną wizytę!

Zrecenzowano 12 września 2019

Niesamowicie smaczne jedzenie. Rock'n'steak podany na kamieniu lawowym idealnie wysmażony na medium był przepyszny. Do tego masło ziołowe które pięknie sie rozpływało na gorącym steku. Do tego frytki stekowe oraz grillowane warzywa. Chyba pierwszy raz w życiu tak bardzo smakowała mi kukurydza. Z rzeczy +18, jar Kiwi splash jar na podwójnej whiskey robił robote. Obsługa przemiła, pani Kasia D. z uśmiechem na ustach zaproponowała nam zamiane stolika na większy, poinformowała o czasie przygotowania jedzenia oraz uprzedziła, że jedna przekąska na dwie osoby zdecydowanie wystarczy (i miała racje). W czasie gdy czekaliśmy na jedzenie chyba ze dwa razy przyszła spytać czy wszystko w porządku. Polecam z całego serca!

Dziękujemy, Uiovedru
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dziękujemy za fantastyczną rekomendację! Wasze zadowolenie to najlepsza wizytówka naszej restauracji.
Świetnie, że wizyta przebiegła w pełni pomyślnie, a obsługa spisała się na medal. Mega, że doceniacie pracę Kasi, przykładamy do tego ogromną wagę. Reszta obroni się sama Mamy nadzieję, że spragnieni wrażeń, wkrótce odwiedzicie nas ponownie. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne hamburgery, idealnie przyrządzone mięso jak i perfekcyjna obsługa, obowiązkowe miejsce do odwiedzenia we Wrocławiu.

Dziękujemy, KoziSutek

Dziękujemy za rekomendację! Wpadajcie też w Łodzi i Poznaniu
Pozdrowienia od Marcina! Do zobaczenia!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!