“10/10”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Niesamowicie smaczne jedzenie. Rock'n'steak podany na kamieniu lawowym idealnie wysmażony na medium był przepyszny. Do tego masło ziołowe które pięknie sie rozpływało na gorącym steku. Do tego frytki stekowe oraz grillowane warzywa. Chyba pierwszy raz w życiu tak bardzo smakowała mi kukurydza. Z rzeczy +18, jar Kiwi splash jar na podwójnej whiskey robił robote. Obsługa przemiła, pani Kasia D. z uśmiechem na ustach zaproponowała nam zamiane stolika na większy, poinformowała o czasie przygotowania jedzenia oraz uprzedziła, że jedna przekąska na dwie osoby zdecydowanie wystarczy (i miała racje). W czasie gdy czekaliśmy na jedzenie chyba ze dwa razy przyszła spytać czy wszystko w porządku. Polecam z całego serca!

Dziękujemy, Uiovedru
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za fantastyczną rekomendację! Wasze zadowolenie to najlepsza wizytówka naszej restauracji.
Świetnie, że wizyta przebiegła w pełni pomyślnie, a obsługa spisała się na medal. Mega, że doceniacie pracę Kasi, przykładamy do tego ogromną wagę. Reszta obroni się sama Mamy nadzieję, że spragnieni wrażeń, wkrótce odwiedzicie nas ponownie. Do zobaczenia!

Świetne hamburgery, idealnie przyrządzone mięso jak i perfekcyjna obsługa, obowiązkowe miejsce do odwiedzenia we Wrocławiu.

Dziękujemy, KoziSutek

Dziękujemy za rekomendację! Wpadajcie też w Łodzi i Poznaniu
Pozdrowienia od Marcina! Do zobaczenia!

Wspaniałe burgery, jak ze zdjęcia. Pyszna lemoniada i mila obsluga. Cenowo przyzwoicie. Polecamy każdemu.

Dziękujemy, Bartosz T

Dzięki, Bartosz! Stawiamy na autentyczność
Dzięki, że doceniasz pracę Olki, to się szanuje.
Do następnego!!

Doskonałe jedzenie i ogólnie wszystko na najwyższym poziomie - najwyższy poziom trzymał również kelner Marcin. Dziękuję

Dziękujemy, mistrz1981

Wiadomo! Trzymamy fason
Dzięki wielkie! Wpadaj częściej!

Jedzenie super! W upalne dni Italian soda to strzał w 10. Kelnerka Magda, która nas obslugiwala idealnie doradzila nam co zjeść i nie zawiedlismy się, super obsługa. Dziękujemy i na pewno wrócimy!

Dziękujemy, AleAleksandra A

Extra, że wizyta się udała! Wysoka jakość obsługi to nasz główny cel, miło, że doceniacie Magdę. ;)
Dzięki wielkie i do następnego!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!