“Klimatycznie...”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Bardzo miła obsługa ,super jedzenie niepowtarzalny klimat wnętrza - to jedno z tych miejsc do których warto wracać

1  Dziękujemy, adriangM6227GX
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za te słowa! Mega, że tak uważasz, wysoka jakość usług to nasz główny cel. Wpadaj częściej!

Drinki fantastyczne. Jedzenie bardzo dobre. Mały minus za trochę suche żeberka. Jakby ktoś je są długo trzymał w piecu, ale smak super. Ceny adekwatne do jakości. Polecam

Dziękujemy, 942maciejm

Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że wizyta była udana. Mamy nadzieję, że na tyle, aby zachęcić Cię do powrotu w nasze skromne progi Będzie perfect!

Mieliśmy wcześniejszą rezerwację, więc nie było problemu z miejscami. Czas oczekiwania na jedzenie 1,5 h - czyli długo. Brak czekadełka, zamówione drinki to zastąpiły. Drinki smaczne, ładnie podane, z małą ilością alkoholu, za to dużo lodu. Jedzenie też podawane w ciekawy sposób, chociaż żeberka smaczne ale nie powalające. Koneserzy steków byli zadowoleni, chociaż porcje nie powalały. Natomiast deser okazał się porażką. Szarlotka na ciepło z lodami-to jabłka pod kruszonką, beza z owocami, to gruz bezowy z rozciapanymi owocami. Deserów nie polecamy. W restauracji bardzo gorąco, brak klimy. Ceny do całości zbyt wysokie. Obsługa poprawna.

Dziękujemy, Gabrysia K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy, że dzielisz się z nami swoimi wrażeniami, przykro nam, że nie są one do końca pozytywne. Staramy się zapewnić Wam niezapomniane doznania kulinarne, szkoda, że nie udało nam się spełnić Waszych oczekiwań. Mamy nadzieję, że dacie nam jeszcze jedną szansę i pozytywnie Was zaskoczymy. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 8 września 2019

Obsługa bardzo miła i pomocna, potrafiąca doradzić we wszysykim. Czas oczekiwania na jedzenie umiliła niezwykła atmosfera restauracji. Jedzenie było przepyszne, a kelner który nas obsługiwał był bardzo sympatyczny. Pixy, polecają Marcina!

Dziękujemy, Negris G

Extra, że wizyta się udała! Przykładamy gigantyczną wagę do jakości naszej obsługi, fajnie, że doceniacie pracę Marcina :D Czekamy na kolejną wizytę!

Zrecenzowano 8 września 2019

Mila obsluga, szczegolnie Pani Magda :)
Jedzenie bardzo swieze i smaczne!
Mila atmosfera.
Bardzo ciekawe smakowo koktajle ;)

1  Dziękujemy, Huki A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Najlepiej! Dzięki wielkie za te słowa! Dajemy z siebie 1000%, mega, że wizyta się udała.
Czekamy na kolejną! ;)

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!