“Pysznie!”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.
Zrecenzowano 8 września 2019

Mila obsluga, szczegolnie Pani Magda :)
Jedzenie bardzo swieze i smaczne!
Mila atmosfera.
Bardzo ciekawe smakowo koktajle ;)

1  Dziękujemy, Huki A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Najlepiej! Dzięki wielkie za te słowa! Dajemy z siebie 1000%, mega, że wizyta się udała.
Czekamy na kolejną! ;)

cyt. klasyka ,, Niebo w gębie.Gęba w niebie !!!,,

Obsługa Pani Pauliny na najwyższym poziomie: uśmiech, pełen profesjonalizm i pozytywne podejście do klienta :) BRAWO :) BRAWO :) BRAWO :)

Dziękujemy, coolmariunio

Cyt. klasyka "Hell Yeah!"

O takie wrażenia nam chodzi!! Przykładamy gigantyczną uwagę do jakości naszej obsługi, mega, że to doceniacie.
Dzięki wielkie i do następnego! Wpadajcie!

Zrecenzowano 7 września 2019

Carpaccio z polędwicy rozpływało się w ustach a stek na kamieniu przepyszny. W życiu nie jadłam niczego podobnego. Polecam wszystkim z całego serca. Konieczna pozycja w menu.
Pozdrowienia dla Natalii . Świetnie doradza i otacza opieką.

Dziękujemy, PiotrB3

Dziękujemy za doskonałą rekomendację! Nasi kucharze stają na głowie, aby zapewnić Wam niezapomniane kulinarne przeżycia, dla których chętnie będziecie wracać. Dziękujemy za te słowa i zapraszamy po więcej! Do zobaczenia! ;)

Zrecenzowano 7 września 2019

Bylismy spontanicznie na weekend w Wroclawiu (po 20 latach) i przypadkowo wpadlismy do lokalu. Szybko umozliwiono nam stolik i od poczatku zajela sie nami Paulina.
Nie bedac w Polsce ponad 20 lat, Pani Paulina umilszyla nam pobyt swoja sympatyczna i przemila osobowoscia, odpowiadajac na wszelkie pytania zwiazane z krajem jak i miastem Wroclaw.
Jedzonko bylo bardzo pyszne. Polecamy rowniez home made Lemonade lokalu.

Dziękujemy, little_raphi

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Waszego wypadu i udało nam się zrobić tak rewelacyjne wrażenie!
Dziękujemy za miłe słowa, przykładamy ogromną wagę do jakości naszej obsługi. Mamy nadzieję, że kolejna wizyta w Polsce, to również kolejna wizyta w Whiskey in the Jar dzięki tym miłym wspomnieniom. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na rynku w Wrocławiu serwująca bardzo dobre steki. Sosy i inne dodatki również na bardzo wysokim poziomie a zaopiekowała się nami przesympatyczna pani Paulina - serwis pierwsza klasa. Serdecznie polecam to miejsce.

Dziękujemy, 295sebastiand

Dziękujemy za rekomendację! Świetnie, że wizyta się udała, a Paulina spisała się na medal - o to chodzi!
Polecamy się na przyszłość. Wpadajcie!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!