“Świetne miejsce!”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.
Zrecenzowano 6 września 2019

Pyszne i rewelacyjnie przyrządzone jary, przemiła obsługa (bardzo sympatyczna p. Paulina, która idealnie nam doradziła). Z pewnością tam wrócimy i szczerze polecamy!

Dziękujemy, Joanna Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy za rekomendację, Joanna! Wysoki standard obsługi to nasz cel, miło, że doceniasz pracę Pauliny. ;)
Czekamy na kolejne odwiedziny! Wpadajcie!

Zrecenzowano 6 września 2019

Jedliśmy dwa burgery i były bardzo pyszne. Czas oczekiwania był bardzo krótki ,ale i tak byliśmy na bieżąco informowani kiedy nasze jedzenie będzie gotowe. Bardzo profesjonalna obsługa przez kelnera o imieniu Przemek. Mily ,kulturalny i profesjonalny. Dziękujemy

Dziękujemy, Dariusz77g

Dziękujemy za wizytę! Mega, że nasza obsługa przypadła Wam do gustu, to nasze standardy
Czekamy na kolejne odwiedziny. Wpadajcie!

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spotkanie biznesowe , fantastyczne jedzenie i rewelacyjna obsługa na najwyższym poziomie. SARA dziękujemy !!!

Dziękujemy, 991grzegorzg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za recenzję Grzegorz. Dobrze wiedzieć, że wszystko przebiegło pomyślnie. Do zobaczenia.

Zrecenzowano 5 września 2019

Jesteśmy mega zadowoleni z dzisiejszej wizyty. Jedzenie przepyszne, jak zawsze, bez wyjątku. Drinki różnorodne i jestem pewna, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie! Super obsługa! Szczególnie PRZEMEK! Bardzo dobrze doradził nam w kwestii drinków. Mega pozytywna osoba :)
Dla takich drinków, jedzonka i dla takich ludzi chce się wracać!

Dziękujemy, Izzska

Dziękujemy za Twoją recenzję. Miło, że to Twoja kolejna wizyta... i znowu przebiegła tak pomyślnie. To ma dla nas największe znaczenie. Dla takich Gości chce się żyć - wpadaj częściej!

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem tutaj najlepszego steka w życiu. Polecam w 100%. Obsługa również na najwyższym poziomie zwłaszcza Pan Przemek.

Dziękujemy, 815tomaszr

Dziękujemy za Twoją opinię i polecenie Tomasz. Jeśli zjadłeś u nas najlepszego steka w życiu... to dla nas największa wartość, mega! Wpadaj, kiedy tylko chcesz.

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!