“Super obsługa i fantastyczne jedzenie”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Żeberka wymiatają, smakowały zarówno mi i mojej narzeczonej. Różnorodność drinków powala i każdy znajdzie coś dla siebie. Na wyróżnienie zasługuje też obsługa. Nicole, która nas obsługiwała, to miła i otwarta osoba, która bardzo ogarnia to co się dzieje na sali, potrafi doradzić i miło porozmawiać. Rzadko spotykane. Polecam i na pewno wrócimy.

Dziękujemy, 831s_awekk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za Twoją opinię i polecenie. Nawet nie wiesz, jak wiele znaczą dla nas słowa jak Twoje! Cieszymy się, że wizyta przebiegła tak wyśmienicie. Nicole pozdrawia i czeka na kolejną wizytę!

Zrecenzowano 5 września 2019

Przepyszne drinki które poleciła nam kelnerka pani Paulina. Zaopiekowała się nami jak byśmy byli u niej w domu :) od razu przy wejściu nas zauważyła i się do nas uśmiechnęła, stolik niby zarezerwowany nam udostępniła i się nami zaopiekowała jak przyjaciółka polecając nam najlepsze drinki - dziękujemy Paulino :)

Dziękujemy, Wojcies

Dziękujemy za Twoją opinię! Fajnie, że nasza obsługa nie uszła Twojej uwadze - to dla nas bardzo ważne, aby Gościa czuli się jak u siebie. Wpadaj jak najczęściej.

Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzonko przepyszne, bardzo miła obsługa ,podziękowania dla Pana Marcina za uprzejmość i profesjonalizm. Polecam z koleżanką to miejsce i na pewno jeszcze wrócimy :))))

Dziękujemy, Joanna U
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za Twoją recenzje Joanna. Cieszymy się, że tak Ci się u nas spodobało, że chcesz wrócić. Czekamy na Ciebie mocno!

Zrecenzowano 3 września 2019

Świetne steki - istny raj dla podniebienie, pyszne drinki - ostrzegam będzie problem by się zdecydować ;), muzyka na żywo - raj dla duszy i widok na tętniące życiem miasto - utwierdzisz się w przekonaniu, że Wrocław to najlepsze miasto na świecie, i do tego świetna obsługa! Podziekowania dla Przemka za szczery uśmiech, poczucie humoru i pomoc. Na pewno wrócimy!

1  Dziękujemy, dokad_tupta_noca_jez

Dziękujemy za Twoją rekomendację! Takie słowa to Jack Honey na nasze uszy, świetnie spotkać tak zadowolonego Gościa. Miło również, że stawiasz nas tak wysoko na kulinarnej mapie Wrocławia. Czekamy na Was!

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzeniei super obsługa - pozdrowienia dla Pani Kasi D.;) krewetki bardzo delikatne i dobrze przyrządzone, burger chrupiący i świeży, mąż wcinał żeberka i skomentował krótko - właśnie takie jak lubie:) polecamy gorąco.

Dziękujemy, malgorzatak1234

Dziękujemy za Twoją opinię! My też skomentujemy krótko - JARamy się Twoją rekomendacją i poleceniem. Pozdro i wpadaj jak najczęściej Małgosiu!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!