“Obowiązkowa pozycja na mapie Wrocławia”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.
Zrecenzowano 3 września 2019

Świetne steki - istny raj dla podniebienie, pyszne drinki - ostrzegam będzie problem by się zdecydować ;), muzyka na żywo - raj dla duszy i widok na tętniące życiem miasto - utwierdzisz się w przekonaniu, że Wrocław to najlepsze miasto na świecie, i do tego świetna obsługa! Podziekowania dla Przemka za szczery uśmiech, poczucie humoru i pomoc. Na pewno wrócimy!

1  Dziękujemy, dokad_tupta_noca_jez
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za Twoją rekomendację! Takie słowa to Jack Honey na nasze uszy, świetnie spotkać tak zadowolonego Gościa. Miło również, że stawiasz nas tak wysoko na kulinarnej mapie Wrocławia. Czekamy na Was!

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzeniei super obsługa - pozdrowienia dla Pani Kasi D.;) krewetki bardzo delikatne i dobrze przyrządzone, burger chrupiący i świeży, mąż wcinał żeberka i skomentował krótko - właśnie takie jak lubie:) polecamy gorąco.

Dziękujemy, malgorzatak1234

Dziękujemy za Twoją opinię! My też skomentujemy krótko - JARamy się Twoją rekomendacją i poleceniem. Pozdro i wpadaj jak najczęściej Małgosiu!

Zrecenzowano 3 września 2019

Przepyszne jedzenie i wspaniała obsługa! :) Podziękowania dla przesympatycznej, uśmiechniętej i bardzo pomocnej Kasi D.:) bardzo polecam to miejsce!

Dziękujemy, Aleksandra M

Dziękujemy za Twoją ocenę i polecenie Aleksandro! Cieszymy się, że nasza obsługa wywarła na Tobie tak gigantyczne wrażenie - od lat przykładamy do tego ogromną wagę. Nie możemy doczekać się, aby ugościć Cię ponownie!

Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie bardzo dobre! :) drinki z whiskey pycha ! obsługa na pełnym wypasie, pozdrawiamy kelnera Przemka !

Dziękujemy, Kaalinaaaa

Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że tak Ci się podobało. Wpadaj jak najczęsciej!

Zrecenzowano 1 września 2019

Dzisiaj byliśmy pierwszy raz w Whisky in the Jar i od teraz jest to nasz nr 1 na mapie Wrocławia! Jedzenie przepyszne, karta bardzo zróżnicowana, każdy znajdzie coś dla siebie. I co najważniejsze - Pani Paulina to pracownik na 5+! Pomocna, uśmiechnięta i baaardzo sympatyczna, dziękujemy! :)

Dziękujemy, NikolaGab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dzięki Nikola za takie docenienie! Z całą pewnością przekażemy Paulinie, że może wpisać sobie piątkę do dziennika. Cieszy nas, że tak bardzo Ci się podobało - zapraszamy ponownie!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!