“Pyszne!”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzeniei super obsługa - pozdrowienia dla Pani Kasi D.;) krewetki bardzo delikatne i dobrze przyrządzone, burger chrupiący i świeży, mąż wcinał żeberka i skomentował krótko - właśnie takie jak lubie:) polecamy gorąco.

Dziękujemy, malgorzatak1234
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za Twoją opinię! My też skomentujemy krótko - JARamy się Twoją rekomendacją i poleceniem. Pozdro i wpadaj jak najczęściej Małgosiu!

Zrecenzowano 3 września 2019

Przepyszne jedzenie i wspaniała obsługa! :) Podziękowania dla przesympatycznej, uśmiechniętej i bardzo pomocnej Kasi D.:) bardzo polecam to miejsce!

Dziękujemy, Aleksandra M

Dziękujemy za Twoją ocenę i polecenie Aleksandro! Cieszymy się, że nasza obsługa wywarła na Tobie tak gigantyczne wrażenie - od lat przykładamy do tego ogromną wagę. Nie możemy doczekać się, aby ugościć Cię ponownie!

Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie bardzo dobre! :) drinki z whiskey pycha ! obsługa na pełnym wypasie, pozdrawiamy kelnera Przemka !

Dziękujemy, Kaalinaaaa

Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że tak Ci się podobało. Wpadaj jak najczęsciej!

Zrecenzowano 1 września 2019

Dzisiaj byliśmy pierwszy raz w Whisky in the Jar i od teraz jest to nasz nr 1 na mapie Wrocławia! Jedzenie przepyszne, karta bardzo zróżnicowana, każdy znajdzie coś dla siebie. I co najważniejsze - Pani Paulina to pracownik na 5+! Pomocna, uśmiechnięta i baaardzo sympatyczna, dziękujemy! :)

Dziękujemy, NikolaGab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dzięki Nikola za takie docenienie! Z całą pewnością przekażemy Paulinie, że może wpisać sobie piątkę do dziennika. Cieszy nas, że tak bardzo Ci się podobało - zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne burgery i niesamowita obsługa. Pani stojąca przy wejściu obiecała zarezerwować nam stolik-jeżeli tylko jakiś się zwolni, a my w tym czasie jeszcze mogliśmy się przejść po rynku. Kelnerka, która nas obsługiwała (Kasia D.) również stanęła na wysokości zadania :) Na pewno będziemy tam wracać!

Dziękujemy, naraucz

Dziękujemy za docenienie i recenzję! Mamy nadzieję, że spędziliście z nami niezapomnianą niedzielę. Takie gesty w stronę naszych Gości to dla nas czysta przyjemność. Wpadajcie ponownie!

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!