“Kolacja ”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne burgery i niesamowita obsługa. Pani stojąca przy wejściu obiecała zarezerwować nam stolik-jeżeli tylko jakiś się zwolni, a my w tym czasie jeszcze mogliśmy się przejść po rynku. Kelnerka, która nas obsługiwała (Kasia D.) również stanęła na wysokości zadania :) Na pewno będziemy tam wracać!

Dziękujemy, naraucz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za docenienie i recenzję! Mamy nadzieję, że spędziliście z nami niezapomnianą niedzielę. Takie gesty w stronę naszych Gości to dla nas czysta przyjemność. Wpadajcie ponownie!

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, obsługa również. Znakomite drinki. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Napewno zawitamy raz jeszcze.

Dziękujemy, xlisekx

Dziękujemy za rekomendację. Cieszymy się, że wam smakowało. Wierzymy, że nas jeszcze odwiedzicie - nasze Jary potrafią zachęcić do powrotu.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, mega duże porcje w rozsądnych cenach, atmosfera bardzo przyjemna. Fajna muzyka wraz z miłą obsługą tworzy super klimat, napewno wrócę ponownie :)

Dziękujemy, 708zuzag

Dziękujemy za opinię Zuza. Takie słowa to dla nas duża motywacja. Duże porcje jedzenia serwowane w dobrym klimacie to zdecydowanie nasza działka! Wpadaj częściej!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła wizyta. Czas oczekiwania zgodny z zapowiadanym kelner troszczy sie o gości. Przystojny kelner spodobał sie mojej dziewczynie, fajne ma dziary chyba Damian ma na imie ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, WIONCZALDO

Dziękujemy za docenienie w imieniu swoim i Damiana! Dobra obsługa to klucz do zadowolenia naszych Gości, dlatego przykładamy do tego gigantyczną wagę. Mamy nadzieje, że do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzonko stek bardzo dobrze zrobiony tak jak być powinien, wizyta w tej restauracji robi wrażenie, Pani Magda kelnerka również ;)

Dziękujemy, 851maciekw

Dziękujemy za tak szczerą recenzję Maciek! Porządna obsługa i syty, dobrze zrobiony stek, to przepis na nasz sukces. Zapraszamy ponownie wraz z Magdą.

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!