Wrocław

“Jedzenie ”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, mega duże porcje w rozsądnych cenach, atmosfera bardzo przyjemna. Fajna muzyka wraz z miłą obsługą tworzy super klimat, napewno wrócę ponownie :)

Dziękujemy, 708zuzag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za opinię Zuza. Takie słowa to dla nas duża motywacja. Duże porcje jedzenia serwowane w dobrym klimacie to zdecydowanie nasza działka! Wpadaj częściej!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła wizyta. Czas oczekiwania zgodny z zapowiadanym kelner troszczy sie o gości. Przystojny kelner spodobał sie mojej dziewczynie, fajne ma dziary chyba Damian ma na imie ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, WIONCZALDO

Dziękujemy za docenienie w imieniu swoim i Damiana! Dobra obsługa to klucz do zadowolenia naszych Gości, dlatego przykładamy do tego gigantyczną wagę. Mamy nadzieje, że do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzonko stek bardzo dobrze zrobiony tak jak być powinien, wizyta w tej restauracji robi wrażenie, Pani Magda kelnerka również ;)

Dziękujemy, 851maciekw

Dziękujemy za tak szczerą recenzję Maciek! Porządna obsługa i syty, dobrze zrobiony stek, to przepis na nasz sukces. Zapraszamy ponownie wraz z Magdą.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bywam tu regularnie co miesiąc, a w Poznaniu jak tylko mam ochotę na Jack Daniels :)
Wrocław ma swój super klimat, a Natalia, która dziś obsługiwała mnie i syna rewelacja :)
Polecam zamówić wcześniej stolik i cieszyć się smakiem jedzenia i Jacka :)
Mega Pozdrowienia dla Ekipy przy barze.
White Rabbit podany zawodowo .
Pyra Dziekuje i Pozdrawia,.

Dziękujemy, Pablo Z

Dziękujemy za opinię, takie słowa to Jack Honey na nasze uszy! Genialnie jest spotkać tak lojalnego Gościa, wiedz, że czekamy na Ciebie również w Łodzi! A już niedługo otwieramy dodatkowy lokal w Poznaniu oraz w Warszawie. Mamy nadzieję, że do zobaczenia i tam.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie. Każdy napewno sie naje. Obsługa również świetna, nie mige się doczekać następnego razu. Polecam!

Dziękujemy, Mam łyse b

Wielkie dzięki za Twoją opinię! Miło słyszeć, że miłośnikowi sportów wyczynowych smakuje nasze jedzenie - też uwielbiamy hardcorowe doznania! Wpadaj, kiedy tylko chcesz.

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!